На сесії у Володимирі розглядатимуть питання неробочого кафе «Пузата хата»

На сесії у Володимирі розглядатимуть питання неробочого кафе «Пузата хата»
На сесії у Володимирі розглядатимуть питання неробочого кафе «Пузата хата»

30-го червня у Володимирській міській раді засідала комісія, що займалась обстеженням неробочого кафе «Пузата хата», що на вулиці Луцькій, 8 у Володимирі.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці міста.
На засіданні, в якому узяли участь секретар міської ради Іван Юхимюк, депутати Тетяна Дьоміна, Микола Юнак, Наталія Василець, а також директор ДІКЗ “Стародавній Володимир” Володимир Пикалюк, працівники управління містобудування, архітектури і комунальних ресурсів та юридичного відділу, було розглянуте питання передачі в оренду земельної ділянки, що знаходиться на вулиці Луцька, 8.
На даній земельній ділянці розташована будівля уже кілька років поспіль неробочого кафе “Пузата хата”, попередній власник якого його спершу продав, а зараз викупив назад. Повернувши заклад у свою власність, підприємець звернувся до міської ради із заявою про передачу земельної ділянки в оренду.
Члени комісії зауважили, що попередній договір, який було укладено до 2024 року, автоматично втратив чинність зі зміною власника, відтак є необхідність укласти новий.
В ході дискусії комісія погодила розгляд даного проєкту рішення усіма профільними депутатськими комісіями, які передуватимуть пленарному засіданню сесії Володимирської міської ради.
Як раніше обговорювалося, кафе «Пузата хата» побудоване в забороненій для цього території – біля пам’ятки археології національного значення Замкових валах, а також на річці Смоча, яка є пам’яткою історичного значення.
Частину ділянки цієї території, яка входить до меж Слов’янського парку, повернули. Наразі у приватній власності залишилася лише будівля колишнього ресторану.
Кафе належало родині колишнього мера Петра Саганюка.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: