На робочій зустрічі з головою облради обговорили проблеми Володимир-Волинської та Ковельської громад

На робочій зустрічі з головою облради обговорили проблеми Володимир-Волинської та Ковельської громад
На робочій зустрічі з головою облради обговорили проблеми Володимир-Волинської та Ковельської громад

21-го жовтня у Волинській обласній раді відбулась трьохстороння робоча зустріч міського голови Ігоря Пальонки з очільником Волинської обласної ради Григорієм Недопадом та міським головою Ковеля Ігорем Чайкою. Було проведено аналіз нагальних проблем, можливості їх за сприяння обласної ради або ж лобіювання на державному рівні.
Під час зустрічі голова обласної ради та очільники громад обговорили ряд важливих питань з життя Володимир-Волинської громади, а саме: приміщення гуртожитку агротехнічного коледжу, укладання угод на газ із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», ремонт доріг загального користування місцевого значення в 2022 році, можливість сприяння у погодженні міністерством екології розчищення річки Луги.
Оскільки в гуртожитку Володимир-Волинського агротехнічного коледжу наразі не використовується за призначенням, було обговорено варіант передачі його на баланс громади з можливістю пристосування (реконструкції) ряду приміщень під соціальне чи службове житло для медиків, освітян і військових. Григорій Недопад зауважив, що Президентом було обіцяно до кінця року передати усі майнові комплекси центрів профтехосвіти з державної у комунальну власність, проте наразі цей процес ще не зрушився з місця. В результаті обговорення погодили подати спільне клопотання на Фонд держмайна щодо пришвидшення процедури передачі.
Також міські голови підняли питання щодо затягування зі сторони Нафтогаз Трейдинг термінів укладання нових договорів на постачання газу за обіцяною урядовцями пільговою ціною для бюджетних установ. Наразі, як зазначив очільник обласної ради, немає чіткого розуміння ні про обсяги бюджетних видатків на енергоносії цього року, ні про параметри, які варто спрогнозувати у бюджеті наступного року, оскільки з боку держави у цьому питанні і досі немає конкретики. 
Ігор Пальонка звернувся з проханням допомогти отримати погодження міністерства екології на розчищення річки Луги, адже через статус природно-заповідного фонду будь-які роботи на даній території проводити заборонено. Григорій Недопад порадив винести питання на розгляд екологічної комісії обласної ради з наступним визначенням можливостей вирішення питання.
Також було обговорено плани щодо визначення об’єктів на фінансування з ДФРР, розвитку туризму у громадах, питання розроблення концепції поводження з побутовими відходами.
Міський голова Ігор Пальонка та голова облради домовились, що у листопаді Григорій Вікторович відвідає Володимир-Волинську громаду з робочим візитом.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: