На ремонт дороги Володимир-Волинський – Луцьк буде спрямовано 700 мільйонів

16 серпня голова Володимир-Волинської районної ради Роман Гук та керівник апарату РДА Сергій Романюк взяли участь у виїзній нараді, що відбулася біля с.Смоличів Луцького району. Обговорювали стан проведення капітального ремонту дороги Н-22 Луцьк – Володимир-Волинський за участі керівництва Волинської ОДА, директора департаменту інфраструктури облдержадміністрації Івана Мирки, начальника Служби автомобільних доріг області Анатолія Посполітака, володимир-волинського міського голови Петра Саганюка, а також голів РДА та сільрад трьох районів, через населені пункти яких проходить автотраса.
Із матеріалів наради стало відомо, що на дорозі буде вкладено покриття, яке до цього на Волині не використовувалося і яке кладеться за новою технологією. До реалізації проекту залучатимуться бюджети всіх рівнів, у тому числі кошти, отримані від перевиконання індикативних показників митниці, кошти обласного та місцевих бюджетів, залучені на умовах співфінансування. У рамках ремонту дороги проводитимуться заходи з організації освітлення біля населених пунктів, у тому числі й освітлення пішохідних переходів, організації з’їздів та благоустрій узбіч. Враховані і 4 майданчики для технічного контролю, де будуть встановлені мобільні вагові комплекси.
У ході наради були окреслені обов’язки кожної із присутніх сторін. Підрядні організації та Служба автомобільних доріг області забезпечують роботи з дорожнім покриттям, облавтодор – підготовку полотна дороги та забезпечення допоміжних робіт; сільради, на території яких проходить дорога, беруть на себе разом із районною владою питання благоустрою зупинок.
Велика робота повинна бути проведена з інформування водіїв: щодо заміни дорожніх знаків, встановлення туристичних вказівників та облаштування рекреаційних зон.
Загалом на відрізок вказаної дороги буде спрямовано 700млн. гривень. 100 мільйонів із рахунку облдержадміністрації за виконані роботи вже перераховано підрядникам. Останні ж переконують, що до жовтня впораються з основними роботами.
У рамках зустрічі голова районної ради Роман Гук обговорив з головою ОДА Володимиром Гунчиком виконання поточних ремонтних робіт, які зараз проходять на відрізку автошляху Верба – Кладнів.
Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі