На понад 40 тисяч покарали водія ВАЗу, який їздив без прав у Володимирі

На понад 40 тисяч покарали водія ВАЗу, який їздив без прав у Володимирі
На понад 40 тисяч покарали водія ВАЗу, який їздив без прав у Володимирі

У Володимирі судили водія ВАЗу 2101, який їздив на вулиці Ковельській, не маючи посвідчення водія відповідної категорії та уже декілька разів притягався до відповідальності за аналогічне правопорушення.
Про це стало відомо із постанови Володимирського суду від 16-го серпня.
Як йдеться у матеріалах справи, 6-го липня 15:18 у Володимирі на вулиці Ковельській водій, керував автомобілем ВАЗ 2101, не маючи посвідчення водія відповідної категорії. Раніше він уже притягався за ст. 126 ч.5 КУпАП 23-го червня цього року, чим порушив вимоги п. 2.1., 2.4 ПДР України за що передбачена відповідальність ст. 126 ч.5 КУпАП. Також його декілька разів було притягнуто до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом без прав у 2022 році, а саме: 6-го серпня, 10-го серпня, 6-го серпня, 6-го вересня,17-го вересня, 8-го жовтня.
Водій “копійки” у суд не з’явився, проте надав заяву, якою вину у вчиненому визнав, розкаявся, просив застосувати до нього мінімальне покарання.
Дослідивши матеріали справи, суд визнав горе-водія винним та постановив накласти на нього штраф у розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 40 800,00 грн з позбавленням права керування транспортним засобом на строк п`ять років. Крім того, він заплатить в дохід держави 536 80 грн судового збору.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: