У селі Федорівка Володимир-Волинського району працює підприємство ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», яке випускає продукцію під торговою маркою «Чебатурочка – селянська курочка». Маючи шістдесятирічну історію, на даний час підприємство належить до трійки найпотужніших у своїй галузі на теренах України. Завдяки багаторічному досвіду роботи, поєднаному з інноваційними технологіями, правильно обраній стратегії розвитку підприємства, стерильній чистоті, а також послідовному і компетентному керівництву, на базі птахофабрики створено потужний комплекс із вирощування курчат-бройлерів та виробництва курячого м’яса. ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» займає близько 5% ринку курятини в Україні. Підприємство має п’ять філій: у Львові, Києві, Вінниці, Житомирі та Володимирі-Волинському.
До інфраструктури фабрики входять 100 пташників, розташованих в 11 виробничих бригадах, забійний цех та власний комбікормовий завод. Продукція компанії представлена у Західному, Північному та Центральному регіонах країни.
Головною цінністю компанії є постійний розвиток персоналу та відкритість до всього нового. Тож на Володимир-Волинській птахофабриці було започатковано новий пілотний проект «Інкубатор талантів», націлений на виявлення ініціативних та перспективних працівників, їхнє навчання, розвиток, підйом кар’єрними східцями. Механізм «вирощування» із талановитих працівників майбутніх керівників був запроваджений 21 жовтня 2016 року. Цю дату можна вважати початком даного проекту. Тоді й було прийнято рішення про створення експериментальної програми «Інкубатор менеджменту». Керівником проекту став перший заступник генерального директора фабрики Сергій Висоцький. Навчання усіх бажаючих учасників проводилося із залученням зовнішніх тренерів, наприклад, із проектного менеджменту.
Першим етапом проекту було проходження тестування усіма бажаючими працівниками підприємства. На основі отриманих результатів та особистого спілкування з учасниками було обрано 20 кращих, які перейшли на наступний етап. Кожен учасник висловив свої побажання щодо напряму, в якому хоче розвиватися, та зазначив області знань, які прагне осягнути. Відповідно за кожним учасником було закріплено наставника та поставлено управлінське завдання для реалізації набутих знань, отриманих у процесі спілкування з кураторами на тренінгах та семінарах.
Протягом трьох місяців разом зі своїми наставниками учасники працювали над проектами, і 15 із 20 впоралися із завданнями (з різним відсотком виконання). Це Ольга Гуль, яка займає посаду інженера-біоаналітика, інженери-хіміки Наталія Гапонюк та Олена Носальська, готувач кормів Валентин Піхотинський. Також серед успішних учасників проекту бухгалтер Олена Михайлюк, економіст Юлія Рубцова, бухгалтер Оксана Кузьмич, начальник відділу ІТ Тарас Олексюк, ветеринарний лікар Ігор Цепко, заступник начальника служби безпеки Олександр Бровко, аналітик консолідованої інформації Олександр Каліщук, енергоменеджер Геннадій Прокопчук, обліковець забійного цеху Людмила Харлампович, оброблювачі птиці Наталія Супрун та Алла Томчук.
У цілому можна підбити позитивний підсумок: у 75% учасників є певний управлінський потенціал. І компанія готова допомагати їм у розвитку й надалі. Ці люди підлягають зачисленню у кадровий резерв для майбутнього заміщення вакантних посад, а також братимуть участь у другому циклі проекту із складнішими та масштабнішими завданнями.
29 березня відбулося урочисте нагородження учасників проекту «Інкубатор талантів», яке проходило на комбікормовому заводі та в забійному цеху підприємства. Нагороджували учасників генеральний директор ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» ТМ «Чебатурочка – селянська курочка» Аліна Сич, перший заступник генерального директора Сергій Висоцький та голова наглядової ради Олексій Коваленко. Усі учасники «Інкубатора талантів» відзначені почесними грамотами в номінації «Надія підприємства», а їхніх кураторів за персональний розвиток, особисту ініціативу, впровадження нових ідей та проектів віднесли до категорії «Опора підприємства». Четверо учасників отримали сертифікати на проходження навчання у рамках підвищення кваліфікації. Серед них Ольга Гуль – за проект заміни витяжних шаф; Тарас Олексюк, що представив проект розрахунку вартості будівництва службових приміщень; Олександр Бровко – автор проекту ремонту водопроводу на ККЗ, та Ігор Цепко, який працював над проектом організації капітального ремонту складу ветпрепаратів.
Під час церемонії нагородження, яка проходила на комбікормовому заводі ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», виступила генеральний директор підприємства Аліна Сич:
-Колеги, величезне дякую всім за вашу сміливість, небайдужість, ініціативу. Цей проект поки пілотний, але я надіюсь, що він стане нашою доброю традицією, яка навчатиме та допомагатиме підняти кар’єрний ріст кожного з вас. За нашим підприємством ще більше закріпиться слава відповідального, соціально активного роботодавця. Я дуже надіюсь на вас, адже ви – моя команда, ви – наша команда. Від адміністрації і як генеральний директор я хочу сказати, що однозначно ми живемо політикою постійної підтримки, допомоги, навчання всіх небайдужих до нашої компанії робітників. Тому велике вам дякую і низький уклін за те, що виправдали нашу довіру, за участь.
-Сьогодні хороша нагода, аби подякувати вам, адже компанія відчиняє двері тим, хто хоче у них увійти. Ми допоможемо вам усім. Я дуже надіюсь, що у вас велике майбутнє у цій компанії. Працюйте – і все у вас вийде, - наголосив голова наглядової ради Олексій Коваленко.
Побувавши на ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» ТМ «Чебатурочка – селянська курочка», можна з упевненістю сказати, що у цього підприємства велике майбутнє. Птахофабрика забезпечує 1300 жителів міста і району офіційним працевлаштуванням із гідною заробітною платою. Тут створена професійна команда РR-менеджерів, яка завжди тримає себе й персонал в актуальних трендах щодо навчання та розвитку, зміцнює бренд роботодавця, створює корпоративну культуру за допомогою цінностей: якісного продукту, відкритості до нового, проактивності, що створені на основі взаємної довіри та поваги один до одного. Допомагає усім працівникам навчатися, рости і розвиватися у професійному плані.
Проект «Інкубатор талантів» має право на життя, адже дає поштовх усім бажаючим працівникам фабрики показати, проявити свої вміння та навички, довести, що вони гідні того, аби посісти керівні посади на великому підприємстві.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський
Коментарі