На озері Лісному кожен бажаючий може виловити здобич на будь-який смак

«Немає приємнішого заняття на природі, як сісти десь біля води з вудкою», - так думає будь-який рибалка, і в цьому є значна частка правди. Рибальство – одна з найдавніших форм нашої господарської діяльності. Напевно, відтоді, як людина навчилася ловити рибу, вона навчилася і філософствувати. А як можна без цього під час риболовлі? Завжди сподіваєшся і, повертаючись додому з уловом, відчуваєш почуття глибокого задоволення.
Риболовля досі залишається для нас дуже важливим видом діяльності. Про це свідчать численні традиції та свята. Не дивно, що міжнародне свято – День рибалки, яке відзначається 27-го червня, є одним із основних приводів для святкування і відпочинку. У це професійне свято ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх рибалок – любителів і професіоналів, усіх, хто пов’язаний з налагодженою роботою цієї важливої галузі народного господарства.
-На території озера Лісного, що поблизу Володимира, уже 10 років функціонує рибне господарство, яким займаються Микола та Сергій Юнаки. Щороку господарі запускають у водойму, яку орендують, велику кількість різноманітної риби. Тут є щука, окунь, товстолоб і карась. Риба вирощується лише на натуральних кормах: макусі та зернових. Кожен бажаючий, придбавши квиток, може тут виловити здобич на будь-який смак і вагу, - розповідає Едуард Антонюк, працівник господарства.
Щороку підприємці для жителів міста і району у День рибалки влаштовують свято, під час якого варять гостям юшку та дозволяють рибалити безкоштовно. Господарі також неодноразово свіжою рибою пригощали мешканців володимир-волинського будинку пристарілих та учнів школи-інтернату.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі