На новий храм Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії встановили куполи

У п’ятницю 27 березня відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали парафіяни Української Православної Церкви Київського Патріархату у Володимирі-Волинському – 5 велетенських куполів нововолинські спеціалісти встановили на новий храм Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії. Благословив підняття куполів на новобудову настоятель майбутнього храму протоієрей Євген Рябець.
За словами священика, куполи виготовляли будівельники з Львівщини рівно три тижні, а вже підготовку до встановлення і саме кріплення їх на церкві здійснили земляки-нововолинці. Це коштувало їм чималих зусиль, адже висота православної святині сягає більше 25-ти метрів. Тому принагідно релігійна громада на чолі зі своїм духовним наставником висловила щиру вдячність керівництву нововолинського підприємства «Кроноспан» за те, що надало для церковних потреб надпотужний кран.
Віряни мають надію, що з милосердя Божого після великодніх свят розпочнеться наступний етап робіт, а саме: риштування та обробка куполів двоколірною бляхою, встановлення вівтаря і вікон та багато іншої клопіткої праці.
-Безумовно, завдяки Божій благодаті, старанню і наполегливості наших парафіян, допомозі жертводавців, а також небайдужому ставленню володимирчан та гостей міста за попередній рік була зроблена велика робота. Приємно, що в такий нелегкий для України час люди мають тверду і незламну віру, яка породжує в їхніх серцях велику любов і смирення, бо тільки жертовність та безкорислива праця приносять взаємне задоволення, очікуваний результат і Божу винагороду, - розповів протоієрей Євген Рябець.
Релігійна громада храму Віри, Надії, Любові і їхньої матері Софії переконана, що новозбудована святиня стане справжньою окрасою міста й цілого регіону.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі