На фестиваль «Княжий» у Володимир чекають віце-губернатора з Одещини, польських готів, українські гурти і митців

На літературній сцені фестивалю «Княжий» виступить та відповість на запитання людей Соломія Бобровська, яка у 26 років стала першим заступником губернатора Одеської ОДА. Соломія працювала у команді Михайла Саакашвілі, стажувалася у канадському парламенті, веде дуже активну громадську та політичну діяльність. Хочете поговорити про молоді обличчя у політиці та про те, як молодь може змінити країну, не пропустіть гутірку із Соломією Бобровською! Також вона поділиться досвідом та пояснить, як досягти успіху в обраній професії.
Розважатимуть гостей музичної сцени ведучі із м.Тернопіль Андрій Човган та Валентин Котик. Із гміни Грубешовської Республіки Польща на фестиваль «Княжий» завітає селище готів. Гості фестивалю побачать містечко готів та традиції їхнього життя.
Сашко Положинський – лідер гурту «Тартак» - виступить на літературній сцені фестивалю «Княжий». Нагадаємо, музичну сцену фестивалю запалюватимуть гурти «Тартак», «Фіолет», «Карна» та десяток інших популярних та відомих гуртів. Літературну ж сцену відвідають такі відомі особистості як письменники Павло Коробчук та Любко Дереш, а на гутірки завітають журналіст та ведучий Остап Дроздов, який нещодавно в ефірі каналу вигнав російськомовного блогера з ефіру, Ірина Ігнатенко, котра розповість про сексуальні традиції українців.
Захід пройде у безалкогольному форматі. Квитки, вартістю 20 гривень, можна буде придбати у дні проведення фестивалю – 19 та 20 серпня.
Слідкуйте за сторінкою «Княжого» у Фейсбук та будьте в курсі останніх подій! Також детальна інформація розміщена на сайті фестивалю. До зустрічі у Володимирі-Волинському!
Прес-служба фестивалю «Княжий»

Розділ новин: 

Коментарі