На часі – ЗНО, Останній дзвоник, оздоровлення, а ще – підсумки зльоту «Юний патріот»

Начальник відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун повідомила, що свято Останнього дзвоника у школах району відбудеться 26 травня.
Цьогоріч ЗНО складатимуть 68 учнів району. До пунктів проведення іспитів забезпечується централізоване безкоштовне довезення випускників. 23 травня перший екзамен – з української мови та літератури.
Оздоровлення дітей розпочнеться у пришкільних таборах з 1 червня. Також діти будуть охоплені відпочинком у санаторіях та таборах на Світязі. На це передбачено з районного бюджету 198 тисяч гривень.
Головною подією минулого тижня став третій відкритий районний національно-патріотичний, військово-туристично-спортивний зліт «Юний патріот», який проходив 16-17 травня в урочищі Лісне Володимир-Волинського району. У зльоті взяли участь понад 200 школярів з Володимир-Волинського району та двох ОТГ, а також вихованці військово-патріотичного клубу з Ковельщини, які вперше долучилися до заходу. Цьогорічна програма відрізнялася насиченістю та різноманіттям, у змагання були включені нові види спорту. За підсумками, серед ЗОШ І-ІІІст. І місце здобули учні Галинівської школи, ІІ-е місце – комада НВК с.Льотниче, ІІІ-е місце – учні Устилузької ЗОШ. Першість між ЗОШ І-ІІст. отримали: І місце – учні Хмелівківської школи, ІІ місце - команда Ласківської школи, ІІІ місце - школярі із с.Микитичі. Усі переможці нагороджені грамотами та кубками.
Із докладним звітом про зліт «Юний патріот» Оксана Бігун виступить на наступній нараді.

Розділ новин: 

Коментарі