Микола Юнак: «ЩО ПОСІЄШ, ТЕ Й ПОЖНЕШ»

Щороку володимир-волинські помічники святого Миколая об’їжджають увесь район. Дітлахам дарують цукерки, а освітнім закладам – ще й іноді  інші матеріальні цінності. Допомагають багатодітним родинам та хворим.
Започаткував таку акцію багато років тому громадський діяч та підприємець Микола Юнак. Про її перебіг ми з ним і розмовляли.
-Миколо Петровичу, що запланували до свята цього року?
-Традиційно рознесемо солодощі дітям нашого міста, а також району. Відвідаємо дитсадки, школи, багатодітні родини у Володимирі-Волинському. Впевнений, що завітає святий Миколай у Микитичі, Стенжаричі, Зорю, Овадне, Жовтневе, Красностав, Галинівку, Свійчів, Микуличі, Хмелівку, Березовичі, Селець, Льотниче, Когильне, Володимирівку…
-Не боїтеся сюрпризів на дорогах? Це все-таки не міські вулички! Зима ж цього року рання і непередбачувана.
-Ну, в нас і в місті далеко не всі дороги в порядку. Навіть ті, на ремонт яких виділяють мільйони гривень з бюджету. Чого одна Ковельська варта! В районі, між іншим, до освоєння коштів і контролю за якістю робіт ставляться у рази краще, ніж наша міська влада. Я не помічав, аби там двічі робили дурну роботу та ще й в морози. У нас же бруківку поклали, згадали про вуличні ліхтарі, зняли, замінили ліхтарі, а потім моститимуть бруківку по-новому. Люди бачать це і сміються. В районі, як на мене, рівень відповідальності значно вищий. Усе ж таки здебільшого це люди від землі, які знають: що посієш – те й пожнеш.
-За два роки АТО багато людей, які раніше допомагали армії, перестали цим займатися. А Ви досі підтримуєте українських військових?
-Так. Знаєте, коли тема підтримки української армії перестала збирати десятки журналістів, то багато хто припинив цю діяльність. Ще хтось просто втомився чи зневірився. А хтось не афішує свою діяльність і надалі допомагає військовим. До таких належу і я. Оце 3-й батальйон нашої 14-ї бригади відправлявся в АТО нещодавно. Попросив комбриг забезпечити солдатів продуктами харчування, а транспортний засіб – новою «гумою». Забезпечили. Це маленький приклад того, як можна дбати про наших земляків, які зараз не з нами. Нехай їх Бог береже!
-Що побажаєте мешканцям Володимир-Волинщини у прийдешні святкові дні?
-Бажаю, аби ваші домівки наповнилися теплом, дитячим сміхом та батьківським спокоєм. Хай добрі справи і милосердя Миколи Чудотворця зігрівають душі вірою у мирне майбутнє для наших дітей та України.
Розмову вів Андрій Степанюк

Розділ новин: 

Коментарі