«Ми повинні взяти за мету піднятися вверх»

Блаженні Аристократи Духу, бо їм належить Воля. Воля не дарується, не купується. Воля виборюється. Рабство не сумісне з поняттям Воля. Воля – це світло, Воля належить тільки великим натурам і великим народам. Як іржа їсть залізо, так і страх робить з людини духовного паралітика, який стоїть на колінах, сповитий кабалістами і паразитами, і ще й обливається сльозами подяки за те, що його б’ють в праву щоку, а він покірно підставляє ліву.
Тільки вільна людина може збагнути Бога, бо Бога можна зрозуміти, тільки зрозумівши себе. Бог створив вільну людину, і це є вінцем його звершення. Богу не потрібен раб, бо раб сам собі не належить. Він належить рабовласнику, який не є плодом творіння Бога, а трутнем, паразитом. Подивіться на бджіл! У них трутні не можуть тримати верх над робочими бджолами. А нам такий підхід до життя ще потрібно подолати. А це не так просто. Бо саме хитрі трутні накидають нам свої програми і схеми.
Ми повинні віднайти свої власні духовні вершини. Повинні взяти за мету піднятись вверх, а не впасти в купу гною, того гною, на якому нічого не росте. Ні смерті, ні забуття нам не треба. Наше призначення – прожити і після себе залишити любов до життя. За рамками нації немає людини. Вона не відбивається, а ми прийшли в світ, щоб відбитися.
Дмитро Себій, с. Верба, Володимир-Волинський р-н

Розділ новин: 

Коментарі