«Ми повинні випереджати потреби громади своїми діями, а не чекати, щоб вона нас підштовхувала. Інакше, навіщо ми такі потрібні?»

Чотирнадцятого липня міський голова Петро Саганюк провів щовівторкову оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній він наголосив на необхідності навести лад із білбордами та їхнім змістом, а також із тим, що на деякі з них вже давно прострочена оплата. На обліку у центрі зайнятості знаходяться 708 осіб, а відкритих вакансій – 38. Триває підготовка до нового навчального року, у тому числі і проводяться ремонти у школах естетичного спрямування – художній та музичній. У ТМО тривають планові медогляди. Міський голова наголосив на встановленні теплових лічильників і реконструкції котелень. Під час приїзду губернатора Петро Саганюк планує продемонструвати посадовцю стан танкового полку і військторгу, тим самим пояснивши причину того, що міська влада не знімає земельний податок військовим. Обурився Петро Данилович тим, що у дворах зникла велика кількість лавок і смітників, встановлених за кошти міського бюджету. Також він наголосив на необхідності вчасно реагувати на звернення жителів міста, а подекуди і не чекати доки буде звернення. «Ми повинні випереджати потреби громади своїми діями, а не чекати, щоб вона нас підштовхувала. Інакше, навіщо ми такі потрібні?», - підсумував Петро Саганюк. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, на сесії було розподілено 11 мільйонів, які виникли урезультаті перевиконання бюджету. Куди саме вони пішли?
-Кошти направлені на ряд потреб: ремонт покрівлі НВК №3, придбання матеріалів для відкриття нової групи у ДНЗ «Волиняночка», ремонт асфальту поблизу навчальних закладів, завершення встановлення енергозберігаючих вікон у школах, ремонт синтетичного покриття майданчика, вікна у міську бібліотеку, капітальний ремонт ЦНАПу, виготовлення проектно-кошторисної документації по обладнанню каналізації по вул.Зимненській, мобілізаційні заходи, обладнання опалення у ДНЗ «Казка», капітальний ремонт у ДНЗ “Волиняночка”, капітальний ремонт у хірургічному, реанімаційному відділення ТМО, встановлення вікон, дверей і ремонт даху в інфекційному відділенні, ремонт малої операційної, реконструкцію стаціонарного відділення територіального центру, капітальний ремонт музею, ремонт ряду доріг, тощо.
-Жителі міста обурюються тим, що у центральній частині міста, а саме поблизу приміщення РДА асфальт у жахливому стані. Що планується там зробити?
-Дійсно, там має бути покладена костка, Я мав з цього приводу розмову із Наталією Василець. Для цього мають бути виділені кошти із районного бюджету, а тоді і ми долучимось.
-Мешканці гуртожитку, що у районі цукрового заводу стали заручниками ситуації, адже комунальні служби відрізали їх від зручностей. Що їм порадите?
-За участю колишнього власника заводу там прописали чимало його родичів і знайомих, а вони залишили великі борги. Вже така ситуація була, що з бюджету були витрачені кошти на погашення боргів мешканців цього гуртожитку. До того ж, була загроза потрапляння відходів у Лугу, а тоді у Західний Буг. Зараз ситуація повторюється. Нехай перш за все, повиписують людей, які там не проживають, створять ОСББ. Звісно, мусимо їм допомогти, адже це жителі нашого міста. Але у місті є не один гуртожиток, мешканці якого потребують допомоги. От, приміром, гуртожиток агротехнічного коледжу дав тріщину і мусово виходити із ситуації, а на все потрібні кошти, і не малі.
-Жителі міста скаржаться на те, що деякі маршрутки їздять чи то за зміненим графіком, якого люди не знають, чи порушують його. Як можна це врегулювати?
-Я давав розпорядження на кожній автобусній зупинці розміщати графік руху транспорту. Це було зроблено, але їх давно позривали. Хіба я можу біля кожної зупинки поставити охоронця? Ця ж ситуація із тим, що зникають смітники, які хтось, напевно, здає на металобрухт. От у дворах були встановлені лавки, близько 300 штук, з них залишилось менше половини.
-Чи складено план відзначення Дня міста?
-План іще в розробці, ще не всі заходи остаточно визначені.
-Яка основна ціль візиту голови ОДА Володимира Гунчика?
-Основна мета – відвідати військову частину. Також він планує побувати на птахофабриці.
Тетяна Корнійчук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі