«Ми надаємо дійсно «буржуйські» умови для наших котогостей…»

Коти, такі пухнасті і ніжні, – справжні домашні лікарі. Багато хто з нас із великою любов’ю і турботою піклується про свого улюбленця, вважаючи його незамінним членом сім’ї. Як бути, коли обставини змушують залишити це потішне чадо без вашої уваги на час відрядження чи відпустки? Вихід є! Відпочинок ви можете забезпечити не тільки собі, а й вашому пухнастику, відправивши його у справжній готель для котів.
В інтерв’ю з Веронікою Федосовою-Цибульською детальніше про послуги, які готовий надати вашим улюбленцям домашній готель «Буржуй».
- Пані Вероніко, Ваш котячий готель має досить оригінальну назву. Чому Ви вирішили обрати саме таку, і кому взагалі спало на думку створити такий заклад?
- Буржуй – кличка одного із котів, яким ми опікуємося. До того ж, ми надаємо дійсно «буржуйські» умови для наших котогостей: окремі кімнати, підігрів підлоги у холодну пору року, при бажанні власника – вигул кота на повідку і т.ін. Нам і раніше залишали своїх тварин знайомі та родичі. Тому ідея не нова. Це популярні послуги в інших країнах Європи і світу, які дають чудову можливість власникам котів подорожувати, не переймаючись про добробут своїх улюбленців.
- Що Вас підштовхнуло втілити цю ідею в життя?
- Це не бізнес і не комерційний проект. Усі отримані кошти йдуть на допомогу іншим тваринам, які цього потребують. Ми також утримуємо міні-притулок для домашніх тварин сімейного типу. Це одна зі сторін нашої благодійної діяльності. Ми вдячні усім людям, які нам допомагають у цьому, однак варто надіятись і на власні сили.
- Ваш заклад розрахований лише на котиків? І хто виконує роль «обслуговуючого персоналу»?
- Ми також приймаємо собак маленьких порід («кімнатних») і декоративних гризунів. Найманого персоналу в нас немає: це сімейна справа. Я і мій син-підліток охоче доглядаємо за тваринками.
- Яка специфіка харчування у Вашому готелі?
- Харчування узгоджується із власником тварини. Усім котогостям щодня подається спеціально очищена, мінералізована та структурована вода. Також ми рекомендуємо якісний корм, з яким працюємо вже п’ять років.
- На випадок, якщо котрась із тваринок захворіє, чи є можливість надання їй необхідної ветеринарної допомоги в «Буржуї», чи повідомляєте Ви господарів про стан їхніх улюбленців за час їхньої відсутності?
- Ми приймаємо лише здорових тварин, з ветеринарним паспортом і щепленнями. Також цікавимось, у якого ветеринара обслуговувалася тваринка раніше. Тож таких випадків не траплялося. Ми періодично робимо фото та відео. За бажанням власника можемо виходити на скайп-зв’язок.
- Чи пригадуєте Ви якісь казуси, пов’язані з перебуванням тварин у Вашому готелі?
- Усі тварини перебувають на нашій приватній території, яка охороняється. Проте кожен гість (не залежно від породи) для нас особливий, оскільки має свої особливості та характер. Тому наш великий досвід та відповідні знання дають можливість уникати казусів.
- Пані Вероніко, на Вашу думку, плата за послуги готелю доступна пересічному громадянину та чи встановлюється певний ліміт часу перебування пухнастиків у «Буржуї»?
- Для тих людей, які у різний час взяли до себе тварину з нашого міні-притулку, є пожиттєва знижка – 50 %. Водночас ми не орієнтуємось на власників, які економлять на добробуті своїх тварин (наприклад, не роблять щеплень чи годують неякісно). Ліміт часу зазвичай не встановлюється. Але потрібно попередньо домовлятися про вільні дати.
- На Ваш погляд, яких зручностей для «повного щастя» пухнастиків усе ж бракує в «Буржуї», чи можете Ви назвати переваги вашого готелю на фоні інших українських подібних закладів?
- Мені не відомі інші заклади, які надають послуги готелю для тварин на такому рівні, як це робимо ми. Щодо зручностей, то, як на мене, всього є достатньо (пані Вероніка мило усміхається).
- Пані Вероніко, Ваша основна професія пов’язана з тваринами чи догляд за вусатими – Ваше хобі?
- Я – голова ГО «Клуб власників домашніх тварин «Вуса, лапи, хвіст», член Кінологічної спілки України, дипломований асистент каністерапїі, власник розплідника декоративних тварин «LovelyPet». Разом з тим маю педагогічну та економічну освіти.
Тетяна Бик, м. Луцьк

Розділ новин: 

Коментарі