«Ми дорогу асфальтували не тільки для себе. Тепер що, шлагбаум ставити?»

До редакції звернулися господарі садиби, що на вулиці Чорновола, 16 у Володимирі-Волинському (з етичних міркувань прізвище не вказуємо). На початку 2000-х років вони придбали цей будинок, а оскільки під’їзд до садиби веде з вулиці Професора Бобка, вирішили за власні кошти покласти нове асфальтне покриття навпроти свого обійстя. Ділянкою заасфальтованої дороги, звичайно ж, користувалися всі бажаючі, і господарі проти цього не заперечували. Однак час робив свою справу. На ділянці дороги з’явилися ями і вибоїни, які під час негоди заповнювалися водою. Минулого року міська влада подбала про асфальтування вулиці Професора Бобка, але ділянку, про яку йдеться, залишила без змін. Коли господарі садиби звернулися з претензією в управління житлово-комунального господарства Володимир-Волинського міськвиконкому, їм відповіли, що ремонт даної ділянки в плані асфальтування вулиць не передбачений. На даній ділянці буде проводитись лише ямковий ремонт.
А проте автомобілі продовжують їздити по ямах та вибоїнах. Минаючи ями, вони наносять шкоду квітникам, дбайливо висадженим перед будинком. Ледве «дихає» каналізаційний люк. Немає впевненості, що з часом транспорт не нанесе пошкодження і загорожі.
«Ми дорогу асфальтували не лише для себе, - кажуть господарі садиби. - Вулиця повинна бути повністю покрита новим асфальтом. Якщо в управлінні житлово-комунального господарства вважають некоректним знімати наш асфальт, то тепер нам що, шлагбаум ставити? І як це виглядатиме?»
Алла Фісенко, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі