«Мрію наступний ювілей зустріти в квітучому європейському Володимирі»

Життєлюбність і енергія, помножені на практичність, – в характері Сергія Радкевича. На порозі свого 50-ліття, яке відзначатиме 16 березня, він сповнений планів та проектів. І це правильно, бо для європейців 50 років – не вік, а лише нова віха в біографії.
Сергій Радкевич народився 16 березня 1968 року у Володимирі-Волинському в робітничій родині. Закінчивши другу міську десятирічку, навчався у Нововолинську, здобував технічну освіту. Після служби в армії – у Чернігівському юридичному технікумі, затим – у Тернопільській академії народного господарства на юридичному факультеті.
Потім розпочалася трудова діяльність.
Працював у відділі соціального забезпечення у Володимирі-Волинському, після цього інспектором на Волинській митниці, де згодом очолював відділ з боротьби з контрабандою. З 1994 року по 2012 діяльність Сергія Радкевича була пов’язана з податковою інспекцією. Від юрисконсульта в Державній податковій інспекції Любомльського району виріс до начальника інспекції Володимир-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції.
У 2012 році Сергій Радкевич прийняв рішення реалізувати себе, започаткувавши власний бізнес із гуртової торгівлі будматеріалами.
У 2015 році Сергієві Леонідовичу запропонували створити та очолити міський осередок – Володимир-Волинську парторганізацію «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». У 2015 році Володимир-Волинська команда укропівців самостійно пішла на вибори та здобула п’ять депутатських мандатів, а Сергій Радкевич очолив новостворену однойменну фракцію та є членом комісії з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин.
-Для мене Володимир-Волинський – це не просто рідне місто, це моє життя, - запевняє Сергій Леонідович. – Я не можу жити спокійно, спостерігаючи, що не все гаразд і що можна зробити краще.
Як депутат він долучився до реалізації програми «Безпечне місто», зокрема до осучаснення пішохідних переходів. З ініціативи громад із створення вуличних комітетів у співфінансуванні з місцевим бюджетом облаштовано тротуари разом з асфальтуванням вулиць. Активно ініціює власну концепцію щодо реконструкції центральної частини міста, зокрема вулиці Небесної Сотні.
На одному із «круглих столів» ним було запропоновано власне бачення розвитку центральної частини міста з урахуванням пропозицій громади, зокрема стосовно вулиці Івана Франка: є можливість частково її зробити пішохідною, значно обмеживши рух автомобілів центральної частини міста.
Відомо, що як депутат і патріот міста Сергій Леонідович доклав чимало зусиль для благоустрою річки Риловиці. Нині є розроблений проект щодо реконструкції річки та її прибережної зони за рахунок державного, обласного та місцевого бюджетів.
-Роботи попереду – непочатий край, - посміхається Сергій Леонідович, - тож іще працювати і працювати. Про вік думати ніколи: перший ювілей – це тільки стимул до справ. Мрію наступний ювілей зустріти в квітучому європейському Володимирі.
Орися Нехай, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі