Мрієте про стильні меблі? Завітайте до торгової мережі «Колорит»

Весна вже дзвенить струмками, виганяє з ярів потемнілий сніг, щедро дарує сонячне проміння. Разом з природою, яка прокидається від зимового сну, хочеться відсвіження і кожному з нас. І не тільки в душі, а й в оселі. Хіба у вас не виникало бажання, щоб у кухні з’явився стіл з оригінальним українським орнаментом, який вдало гармоніює зі щедрим частуванням? А хіба ви не мрієте про сучасний дизайн інтер’єру у вітальні чи спальні? А як, напевне, зрадіють ваші діти чи онуки, коли у їхній кімнаті з’являться казкові дитячі меблі. Все це ви можете придбати, звернувшись до мережі меблевих магазинів «Колорит», які працюють у Володимирі-Волинському, Нововолинську та Іваничах.
На ринку торгівлі «Колорит» уже більше 20 років. Спочатку, із 6 січня 1994 року, мережа діяла як товариство з обмеженою відповідальністю. Почалася активна торгівля меблями – як офісними, так і побутовими. Спочатку займалися виїзною торгівлею і реалізували продукцію Володимир-Волинської меблевої фабрики. В АТП орендували вантажний фургон, завантажували продукцією фабрики і їхали торгувати на ринки Волині та Львівщини. Далі взяли в оренду під магазин приміщення фотоательє і продовжували виїзну торгівлю у населених пунктах. Потім ринок дещо розширився. Володимирські меблі з’явилися у Червонограді, Ковелі, Камені-Каширському, пізніше меблі доставляли навіть на атомну станцію в місто Кузнєцовськ Рівненської області. «Колорит» продовжив торгівлю в магазинах, пропонуючи меблі, виготовлені на Волині, Прикарпатті та в Польщі. На даний час торгівельний заклад пропонує м’які частини з фабрики «ВНД» міста Луцька, корпусні меблі із «Сокме», що на Сокальщині. Це є основні постачальники продукції, а також інші фабрики, загальна кількість яких складає більше 30 підприємств.
Із 15 грудня 2002 року Володимир Тарасюк зареєструвався як підприємець. Розросталася і мережа магазинів «Колорит». Підприємство базується на сімейному бізнесі родини Тарасюків. Чотири магазини діють у Володимирі-Волинському, по два – у Нововолинську та в Іваничах. Гордістю «Колориту» став виставковий зал площею 1000кв.м, який діє на вулиці Луцькій, 154. На двох поверхах великого приміщення розміщені вишукані меблі на будь-який смак. Вражають візерунками покриття кухонні меблі. Оригінальним дизайном, який створює відчуття затишку, дивують спальні гарнітури. Захоплення викликають стильні меблі для вітальні. Дітям неодмінно сподобається меблевий набір для дитячої кімнати. Господині підберуть собі до смаку кухонні гарнітури. Покупців обов’язково супроводжують досвідчені продавці, які дають корисні рекомендації та поради.
-Наше співробітництво з покупцями постійно розвивається. Двічі на рік ми відвідуємо виставки, де не тільки ознайомлюємося з новими досягненнями меблевої промисловості, а й знаходимо нових партнерів, з якими починаємо співпрацю. Торгуємо меблями не тільки з України, а й з Малайзії, Китаю, Італії, Румунії. До послуг наших покупців каталоги, вивчаючи які можна замовити меблі на свій смак, - розповідає Володимир Тарасюк.
Звичайно, всіх, хто відвідує магазини мережі «Колорит», цікавлять знижки та акції, які проводяться у торгівельному закладі. Приємно було дізнатися, що напередодні свят «Колорит» постійно проводить 5-відсоткові знижки. Доставка товару по місту безкоштовна, а до сіл покриваються транспортні витрати. Періодично проводиться і розпродаж товару. На даний момент триває розпродаж матраців зі знижкою 20-25%.
Безумовно, шановним покупцям як у місті, так і в селах доцільно запам’ятати адреси та номери телефонів магазинів, які входять до складу торгівельної мережі «Колорит». Нагадаємо, що у сімейному бізнесі задіяні дочка Володимира Степановича Тарасюка Наталія Володимирівна і син Андрій Володимирович, які зосередили торгову діяльність у Володимирі, а сестра Ірина Степанівна та її чоловік Микола Степанович проводять торгівлю у Нововолинську та Іваничах. Отож запам’ятайте, шановні читачі, адреси та номери телефонів мережі магазинів «Колорит»:
м.Володимир-Волинський:
вул. Шевченка, 24 (тел. 096-738-37-82),
вул. Луцька, 154 (тел. 098-533-22-90),
вул. Ковельська, 113 (тел. 095-62-11-899),
вул. Ковельська, 146 (тел. 096-118-08-75);
м. Нововолинськ:
вул. Святого Володимира, 1 (тел. 097-230-29-14),
магазин на центральному ринку (тел. 068-00-530-51);
смт. Іваничі:
вул. Грушевського, 25 (торговий центр «ЦУМ», 2-й поверх),
вул. 8 Березня, 4 (тел. 098-96-38-519, 068-640-86-02).
Скористайтеся послугами торгівельної мережі «Колорит». Вам тут завжди раді!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі