Молода онкохвора Ірина Ляшук чекає підтримки добрих людей

Горе, здається, полюбило родину Ляшуків з Володимира-Волинського. 10 років тому важка недуга – пухлина головного мозку – спіткала матір сім’ї Віту Вікторівну. Операція повернула жінку до життя, але через деякий час мозок знову вразила підступна хвороба. Довелося оперувати ще раз. На щастя, обидві пухлини не були злоякісними і Віта Вікторівна почувала себе добре, та враз… горе знову чорною примарою повернулось до родини.
Доньці Ірині лише 30 років. Вродлива, сповнена життя та енергії мама двох дітей жила прекрасними мріями про майбутнє, вірила в те, що всі життєві негаразди є тимчасовими. Закінчивши 1-у міську школу, отримала в місцевому ВПУ професію продавця, затим відвідувала курси, де освоювала знання по роботі з комп’ютерами. Та головним у своєму житті вважала родину – батьків і дітей.
Біда спіткала несподівано. Ірина важко занедужала. Вердикт лікарів виявився невтішним. У Ірини виявили онкозахворювання. Молода жінка вже перенесла операцію і сеанси хіміотерапії. Вона щиро вірить, що, як і матуся, подолає недугу. Але хвороба прогресує. Необхідні знову операція і сеанси хіміотерапії. Батьки хворої, не зважаючи на складний моральний стан, ведуть наполегливу боротьбу за здоров’я і життя дорогої донечки. Вони неодноразово зверталися по фінансову допомогу до заможних людей міста, яким щиро дякують. Однак нині сім’я використала всі свої можливості і знову потребує підтримки всіх небайдужих людей. Добрі люди! Ми всі живемо під одним небом. Біда чигає на кожного з нас. Отож не будьмо байдужими до чужого горя, допоможімо Ірині, врятуймо для маленьких діток їхню любу матусю.
Реквізити для перерахування коштів Ірині Ляшук:
Установа АТ «Ощадбанк»:
Філія – Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк» №44700 м.Володимир-Волинський, вулиця Небесної Сотні, буд.5
Код Банку: 303398 Код ЄДРПОУ: 09303328
№ поточного рахунку: 26253500023626
ЛЯШУК ІРИНА ВІКТОРІВНА
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі