Міжрайонному прокурору час пакувати валізи

4 грудня Комітет громадської люстрації м.Володимира-Волинського і району розглянув звернення активістів ВО «Майдан Володимирщини» про ініціювання процедури люстрації щодо Луцика Юрія Максимовича – володимир-волинського міжрайонного прокурора. У ході проведення перевірки було встановлено, що Луцик Ю.М., 17.10.1972р.н., на посаду володимир-волинського міжрайонного прокурора Волинської області був призначений 27 січня 2011 року. Добровільно проходити процедуру громадської люстрації бажання не виявив.
Перебуваючи на посаді володимир-волинського міжрайонного прокурора Волинської області, ігнорував думку українського народу щодо повалення тоталітарного режиму. Не був і не є прибічником публічності та прозорості дій влади. Своїми діями сприяв антинародній злочинній владі Януковича, використовуючи свій посадовий статус проти Революції гідності:
-У лютому 2014р., коли на Майдані у Києві за свободу і незалежність України боровся весь український народ, перед втечею з України тодішнього Генерального прокурора Пшонки, за вказівкою Луцика Ю.М., в робочий день під час проведення пікету Володимир-Волинської прокуратури місцевим Майданом вхід у двір адміністративної споруди та вхідні двері у приміщення Володимир-Волинської міжрайонної прокуратури було зачинено. Він як очільник місцевої прокуратури безпідставно оголосив у цей день вихідний та, беручи приклад з Пшонки, ховався від володимир-волинської майданівської громади, котра в присутності начальника районного відділу служби безпеки приходила засвідчити факти прокурорського протистояння народному волевиявленню, небажання дослухатися до думки українського народу.
-Позивачем, прокурором Луциком Ю.М. та другою особою на стороні позивача, тодішнім головою Володимир-Волинської районної державної адміністрації Скубою В.С., у Волинський окружний адміністративний суд 06.02.2014р. з метою придушення волевиявлення місцевої громади було направлено позовну заяву №55-418 вих.14 про визнання протиправними дій Володимир-Волинської районної ради та скасування її рішень, прийнятих з ініціативи Майдану та прогресивної частини депутатів районної ради. Рішення про задоволення даного позову Волинським окружним адміністративним судом було скасовано Львівським апеляційним адміністративним судом.
-Здійснював процесуальний нагляд за справою з розслідування кримінальної справи по захопленню влади чинними керівниками Володимир-Волинської ради, які були активістами Майдану, що є переслідуванням за політичними мотивами.
-Роками проявляє бездіяльність і формальний підхід у розгляді заяв і звернень громадян, а саме Приступи А.С. з приводу можливих злочинних бюджетних розтрат на підприємстві «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».
-Всупереч Закону «Про прокуратуру», прокурор Луцик зловживає своїм службовим становищем, через слідчі органи Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області постійно чинить тиск на адвокатів, зокрема на Омелянюка М.В. з погрозами на позбавлення його адвокатської практики, відстороняв його від ведення кримінальних справ в якості правового захисника при наданні правової допомоги громадянам КондисюкуЯ.С. та Сахнюку О.В.
-Згідно з рішенням виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради №213 від 31.05.2007р., Луциком Ю.М. приватизована квартира, розміром 99 квадратних метрів, яка складається з двох квартир державного житлового фонду, що оспорюються в суді громадянами Кравчуком М.М. та Кравчуком М.П.
-За документальними і фактичними відомостями, прокурор Луцик Ю.М. і нині перебуває на займаній посаді.
Керуючись принципами демократизму та справедливості, згідно з вимогами Володимир-Волинського Майдану щодо проведення люстрації в органах влади установах державної та комунальної власності, на підставі критеріїв, затверджених у Декларації про громадську люстрацію на Волині, закону про очищення влади, Комітет громадської люстрації прийшов до висновку:
Визнати Луцика Ю.М. особою, яка не може займати керівні посади в органах державної влади, установах та організаціях державної і комунальної власності.
Висновок Комітету громадської люстрації підлягає оприлюдненню через засоби масової інформації.
Даний висновок в жодному разі не є втручанням в роботу органів прокуратури чи здійсненням тиску на прокурорів.
Володимир Грек, голова Комітету громадської люстрації

Розділ новин: 

Коментарі