Місячник милосердя «Від серця до серця»

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир-Волинської райдержадміністрації звертається до керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, банків, фондів, благодійних, громадських організацій, релігійних конфесій, окремих громадян з проханням взяти участь у проведенні благодійної акції, яка проходитиме з 1 вересня по 1 жовтня 2015 року.
Її мета – надання конкретної допомоги нужденним людям, які свою молодість, сили і здоров’я віддали нашій державі, а на старість залишились наодинці зі своїми проблемами та хворобами.
Звертаємося до Вас із проханням з нагоди наближення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, який відзначатиметься 1 жовтня, вишукати можливість виділити благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування або грошовому вигляді для одиноких непрацездатних громадян району, які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі, для організації святкових заходів.
Якщо Ваша допомога буде виражена у грошовому вигляді, просимо кошти перераховувати на розрахунковий рахунок територіального центру:
Банк УДК у Волинській області
код 20130650
МФО 803014
р/р 35422301023881
Адреса: с.Льотниче, вул.Перемоги,36.
Тел. 2-06-58; 2-17-55.
Маємо надію, що Ви не відмовитеся допомогти у наданні конкретної допомоги.
Із вдячністю за розуміння і підтримку директор територіального центру Любов Столярчук

Розділ новин: 

Коментарі