Місто Володимир-Волинський та район отримають понад 2 мільйони

Для розвитку міста Володимир-Волинський та району надійдуть понад 2 мільйони гривень на нагальні проблеми громад. Уряд відгукнувся на пропозицію народного депутата Ігоря Гузя і виділив кошти з державного бюджету.
500 тисяч гривень спрямують для капітального ремонту спортивного майданчика, що на території навчально-вихованого комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей». Ще 500 тисяч гривень – для утеплення та гідроізоляції даху в дитсадку №7 «Волиняночка».
Що стосується району, то цього разу в пріоритеті – більшість коштів з державної субвенції підуть на розвиток невеличких населених пунктів. Власне – дитячі майданчики встановлять у селах Підгайці, Житані, Нехвороща, Острівок та Фалемичі, Рокитниця, Чорників, Хрипаличі, Турівка та Тростянка. Вартістю кожен – 50 тисяч гривень.
У Маркоставі відремонтують ФАП. На ці цілі спрямують 50 тисяч гривень. У школі Охнівки замінять старі вікна та двері на нові (50 тис. грн). Для капремонту клубу в Федорівці спрямують 200 тис. грн. У селі Чесний Хрест на вул. Нова, Миру, Лугова, Сільська від КПТ №113 запланували реконструкцію вуличного освітлення – 50 тис. грн. Для клубу-бібліотеки села Амбуків за 20 тис. грн придбають звукову апаратуру, а для будинку культури в Суходолах – за 190 тис. грн закуплять сцену.
У рамках першого траншу для Прибужжя надійде майже 6 мільйонів гривень із «соцеконому» на потреби громад округу.
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі