Місто Володимир-Волинський і район відвідав губернатор

29 березня Володимир-Волинський з робочим візитом відвідав голова Волинської ОДА Володимир Гунчик. Разом із головою райради Романом Гуком та головою РДА Наталією Василець спочатку він поїхав на сучасний насіннєвий завод ТОВ «П’ятидні», який нещодавно розпочав свою роботу. Гість оглянув устаткування підприємства, продукцію, яку тут випускають, лабораторію, поспілкувався з персоналом. Задоволений побаченим, губернатор зазначив, що аграрії області та України будуть зацікавлені у послугах цього підприємства, адже тут вони отримають продукт досить високої якості.
В Устилуг Гунчик вирішив не їхати, а ситуацію на митному переході прокоментував так:
–Вважаю, що у нас достатньо можливостей врегулювати проблему з чергою перед пунктом пропуску. Я говорив сьогодні з начальником Національної поліції. Ви знаєте, ті люди, які звикли користуватися митними переходами, за деякий період часу стають дуже специфічними людьми. Їх тяжко залучити до роботи на заводах і фабриках. І маленькі коливання, які відбуваються на кордоні, на них впливають, бо це їхній заробіток. Я не хочу їх критикувати. Така ситуація сьогодні у країні, і в такий складний час ми живемо. Але питання потрібно тримати під контролем. І спочатку ми зробили правильні кроки, довіривши контроль над чергою активістам. Цього року розпочинаємо величезний інфраструктурний проект – це дорога Луцьк – Володимир-Волинський – Устилуг. У рамках цієї роботи буде закладено нову митно-сервісну зону, в умовах якої ми створимо всі можливості для того, щоб більше не було ніяких конфліктів, як це сталося півроку тому на переході «Устилуг».
У Володимирі разом із міським головою Петром Саганюком губернатор побував у міськрайонному ЦНАПі, офіційне відкриття якого після завершення реконструкції планується одразу після Великодня. На даний час у приміщенні установи завершуються ремонтні роботи, встановлюється оргтехніка, підключаються всі необхідні системи, у тому числі – система безпеки.
У супроводі Петра Саганюка Володимир Гунчик відвідав також розташування 14-ї ОМБр та 39-го зенітно-ракетного полку, нещодавно відновленого в нашому місті. Заступник командира бригади Марат Бригадир звернувся до міської влади з проханням допомогти у підготовці приміщень військової частини до повернення із зони АТО особового складу бригади в місце постійної дислокації. Потрібні будівельні матеріали та сприяння влади у проведенні ремонтних робіт. Частину питань військових міський голова вирішував на місці у телефонному режимі. Також Петро Саганюк озвучив приємну новину для військових. Так на наступній сесії міської ради розглядатиметься питання про виділення з міського бюджету на потреби бригади 500 тисяч гривень. Військові звернулися до губернатора із проханням про виділення щонайменше такої ж суми з обласного бюджету. Володимир Гунчик пообіцяв докласти максимум зусиль для позитивного вирішення цього питання. Принаймні найближчим часом він планує влаштувати в розташуванні бригади екскурсію для голів фракцій обласної ради, які на одній із попередніх сесій не підтримали рішення про виділення коштів для потреб бригади. А міський голова Володимира висловив сподівання, що ремонтні роботи приміщень розпочнуться уже найближчим часом і будуть завершені до осені.
Під час зустрічі з командиром 39-го зенітно-ракетного полку Костянтином Заїченком голова ОДА мав нагоду побачити відновлені казарми військової частини, де після проведення капремонту проживають військовослужбовці строкової служби. Але на досягнутому полк зупинятися не збирається. На часі облаштування гуртожитку для офіцерів-контрактників у приміщенні колишньої медичної частини, що знаходиться у дуже занедбаному стані. Володимир Гунчик пообіцяв командуванню полку підтримку та допомогу як Петра Саганюка, так і його особисто як очільника області.
Не оминув губернатор 44-квартирний будинок для військових, що будується на вулиці Академіка Глушкова. За словами заступника директора Вінницької будівельної компанії, що взялася за завершення довгобуду, Леонтія Кондратюка, будівельні роботи відновили місяць тому. За планом їх завершення має відбутися в кінці року. Однак Петро Саганюк закликає здати будинок раніше, у жовтні, до Дня захисника України, адже на житло у ньому чекають не тільки військовослужбовці, але й родини загиблих на сході Героїв. А міська влада у свою чергу допомагатиме будівельникам, аби вони під час роботи не мали жодних перешкод.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі