«Місто вечірнє» стає засобом комунікації між нашими захисниками в зоні Операції об’єднаних сил та їхніми рідними, друзями і знайомими на рідній землі

В Україні триває війна, яка покликала на схід кращих синів і дочок нашої держави боронити рубежі та відстоювати незалежність країни. Вони залишили вдома свої сім’ї, рідних, друзів, коханих, знайомих та незнайомих земляків, аби, іноді надто високою ціною, забезпечити їм спокійне життя під мирним небом. І кожна вісточка з дому для наших легендарних бійців – це свято, радість, величезна моральна підтримка і впевненість, що вибір, який вони зробили для себе, – недаремний, що їх люблять, цінують, пам’ятають і чекають якнайшвидшого повернення.
Віднині газета «Місто вечірнє» розповсюджується на місці дислокації особового складу 14 ОМБр у зоні військових дій в районі н.п. Попасне/Золоте на сході України. Це стало можливим завдяки сприянню Української православної церкви Київського патріархату і зокрема військовому капелану, священику володимир-волинського собору Різдва Христового отцю Ігорю Бігуну, а також заступнику командира ІІ батальйону з морально-психологічного забезпечення 14 ОМБр Валерію Настіну, який зараз перебуває в зоні проведення Операції об’єднаних сил і, отримуючи тижневик через «Нову пошту», безкоштовно розповсюджуватиме його серед своїх бойових побратимів. Велике їм за це спасибі!
Наша спільна справа покликана стати ще одним засобом зв’язку між військовослужбовцями 14-ї ОМБр та їхньою малою батьківщиною – Володимиром-Волинським і районом. Редакція газети запрошує до участі в проекті всіх читачів. Ми звертаємося з пропозицією до учнів навчальних закладів та всіх бажаючих писати листи рідним, близьким та знайомим бійцям, приносити чи надсилати їх у редакцію для безоплатної публікації в газеті. Також ви можете писати військовослужбовцям вітання з днем народження чи іншими святами – ваші адресати обов’язково прочитають їх на сторінках газети і також через газету зможуть передати відповіді та вісточки з фронту.
Крім цього, в новій рубриці ми публікуватимемо новини із зони ООС та дописи читачів про сім’ї наших захисників, що чекають їх удома.
Тож тримайтеся, ми молимося за вас і за нашу спільну Перемогу!

Розділ новин: 

Коментарі