«Місто вечірнє» стає засобом комунікації між нашими захисниками в зоні Операції об’єднаних сил та їхніми рідними, друзями і знайомими на рідній землі

Віднині газета «Місто вечірнє» розповсюджується на місці дислокації особового складу 14 ОМБр у зоні військових дій на сході України. Це стало можливим завдяки сприянню УПЦ КП і зокрема військовому капелану, священику володимир-волинського собору Різдва Христового о. Ігорю Бігуну, а також заступнику командира ІІ батальйону з морально-психологічного забезпечення 14 ОМБр Валерію Настіну, який зараз перебуває в зоні проведення ООС і, отримуючи тижневик через «Нову пошту», безкоштовно розповсюджує його серед своїх бойових побратимів. Велике їм за це спасибі!
Наша спільна справа покликана стати ще одним засобом зв’язку між військовослужбовцями 14-ї ОМБр та їхньою малою батьківщиною – Володимиром-Волинським і районом. Редакція газети запрошує до участі в проекті всіх читачів. Ми звертаємося з пропозицією до учнів навчальних закладів та всіх бажаючих писати листи рідним, близьким та знайомим бійцям, приносити чи надсилати їх у редакцію для безоплатної публікації в газеті. Також ви можете писати військовослужбовцям вітання з днем народження чи іншими святами – ваші адресати обов’язково прочитають їх на сторінках газети і також через газету зможуть передати відповіді та вісточки з фронту. Крім цього, у рубриці ми публікуватимемо новини із зони ООС та дописи читачів про сім’ї наших захисників, що чекають їх удома.
до нас або телефонуйте
093-816-31-51, 068-729-34-20, 3-40-08, 3-81-31;
Viber 097-278-10-55;     e-mail: [email protected].

Розділ новин: 

Коментарі