“Місто вечірнє” має нових прихильників

Шановні читачі! Нагадуємо вам, що передплата на газету «Місто вечірнє» триває. Тих прихильників нашого видання, які вже передплатили газету, і тих, хто ще збирається передплатити, чекає участь у грудневому розіграші* і виграш* цінних призів. Для цього потрібно виписати газету на рік і копію квитанції надіслати в редакцію.
За останній тиждень до передплатників «Міста вечірнього» приєдналися Наталія Сапіга (с.Селець), Василь Гладков (с.Ласків), Ганна Вавринюк (с.Селець), Галина Сачук (с.Ласків), Микола Карачун (с.Свійчів), Галина Сапіга (с.Марія-Воля), Валентина Ривачук (с.Селець), Мирослава Маткобожик (с.Селець), Галина Ланець (с.Ласків), Тетяна Вітер ( с.Свійчів), Антоніна Дубинчук (с.Свійчів), Лідія Кухарук (с.Ласків), Микола Савчук (с.Ласків), Тетяна Гуль (с.Черчичі), Лідія Артисюк (с.Жовтневе), Євгенія Пужик (с. Ласків).
Редакція просить вибачення за помилку, допущену у визначенні переможця за жовтень 2015 року. Насправді переможцем є Ланець Галина Іванівна, яка отримала набір салатниць від магазину «Віка».
Переможцями у передплаті за листопад стали:
Саганюк Світлана Миколаївна (с.Жовтневе) – подарунковий сертифікат від магазину «Ажур»;
Богославець Людмила Петрівна (с.Селець) – набір для випічки від магазину «Віка»;
Гіщак Марія Павлівна (с.Зимне) – набір салатниць від магазину «Віка»;
Мозіль Олена Володимирівна (с.Верба) – чайник від магазину «Техносвіт».

Розділ новин: 

Коментарі