.Місто вечірнє. говорить правду - доведено судами двох інстанцій

Екс-голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Володимир Савчук остаточно втратив рештки ділової репутації, що офіційно підтвердив Апеляційний обласний суд.
Восени Володимир Олександрович звернувся з позивом до газети "Місто вечірнє".  Перед тим, в квітні, на сторінках газети було опубліковано дві статті присвячені безгосподарній діяльності керівника ВАТ "Родючість". То була "детальна інструкція", як одне з найпотужніших сільськогосподарських підприємств району перетворити на руїни та наповнити сімейний бюджет "вмілим" і "знаючим" директоруванням.
Через півроку роздумів Володимир Савчук вирішив, що газета завдала його діловій репутації непоправної шкоди, спаплюжила честь та гідність. Замість оприлюднити свій протест у тій же газеті Володимир Олександрович пішов захищати свій авторитет в суд.
Однак, докази відповідачів, покази свідків - все працювало не на користь позивача. До того ж, під час судового розгляду Володимира Олександровича наказом президента звільнено із займаної посади. Через кілька судових засідань претензії пана Савчука суд визнав безпідставними, але Володимир Олександрович не погодився і апелював до суду вищої інстанції.
16 лютого, в компанії свого адвоката, пан Савчук недовго спостерігав як представники газети "Місто вечірнє" коментують подію на камери телеканалу "Аверс", терпіння забракло, ділову репутацію забуто, і Володимир Олександрович втручається у відеозапис вигуками: "То брехлива газета? Що ви їх питаєте?!"
Під час засідання Володимир Олександрович плутано й не по темі намагався пояснити суть позовної заяви, уникав чітких відповідей, навіть користувався образливим переходом на особистості та врешті знову залишився непереконливим в очах волинської Феміди.
Апеляційний суд залишив рішення першої інстанції без змін, у задоволенні апеляційної скарги Володимиру Савчуку відмовлено повністю. Сподіваємося на цьому тяганина закінчиться і пан Савчук нарешті зрозуміє, що газета умисно не ображає, а тільки констатує перевірені факти.
Кристина Павлюк м. Луцьк

Розділ новин: 

Коментарі