“Місто на порозі зими без тепла не залишиться”

Підготовка до початку опалювального сезону була головною темою наради міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася 20 вересня. Заступник міського голови секретар міської ради Олег Свідерський отримав завдання від очільника міста негайно створити комісію і до 10 жовтня перевірити готовність до зими всіх комунальних та бюджетних установ. Уже потрібно розробляти проектно-кошторисну документацію на наступний рік, у першу чергу на третю карту полігону. Міський голова Петро Саганюк висловив невдоволення з приводу незадовільного стану зупинок, дорожніх знаків та лавок у місті. Була озвучена новина про те, що ВПУ №23 фінансуватиметься з обласного бюджету, але це стосуватиметься тільки педагогічних працівників. Зарплата техперсоналу, комунальні послуги, енергоносії залишаються у розпорядженні міської ради і залежатимуть від міського бюджету. Це стосується і пільгового перевезення пасажирів у міському транспорті. Говорили про те, що є кошти на встановлення дитячих майданчиків і цю роботу слід виконати вже зараз. Також мер міста повідомив, що мав зустріч з командиром зенітно-ракетного полку і є нагальна потреба допомогти у вирішенні проблем військових, які прибувають до нашого міста.
24 вересня всіх жителів міста запрошують на ярмарок, а 25 вересня відбудеться освячення церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.
Під час брифінгу з представниками ЗМІ Петро Саганюк відповів на питання журналістів.
-Чи задовольняють Вас темпи і якість ремонту вулиці Ковельської?
-Про якість говорити рано, але темпами не задоволений. Так ми можемо ремонтувати до білих мух. Тиждень минув, а зроблено дуже мало. Хотілося б, щоб підрядник, який взявся, працював з ранку до вечора. Все-таки виділено 8 мільйонів гривень. І такі темпи створюють незручності для жителів міста. Я вчора мав розмову з губернатором і просив його вплинути на відповідні служби.
-Які роботи виконано до початку опалювального сезону?
-Підготовлені майже всі котельні на 90%. Проблема одна – ліміти. Але місто на порозі зими без тепла не залишиться.
-Чи впроваджені заходи з енергозбереження?
-Чотири котельні переведені на тверде паливо. Встановлюються в будинках лічильники, на які виділено 500 тисяч гривень. Щодо «Теплокомуненерго», то моя позиція така: або віддати його в руки власника, або хай сама установа бере його в оренду.
-На нараді Ви казали про те, що ВПУ фінансуватиметься з обласного бюджету.
-Я обговорював це питання з нардепом Ігорем Гузем, і він також відстоює думку про те, що заклад повинен фінансуватися з обласного бюджету. Все-таки там навчається лише 30% міських дітей. Фінансування ВПУ обходиться бюджету 15 мільйонів, які можна було б витратити на ремонт будинків та вулиць. Однак субвенція держави буде поширюватися лише на педагогічний колектив. Усе решта – комунальні платежі, енергоносії – ляже на наш бюджет. Це обійдеться майже в мільйон гривень.
-Набуває громадського резонансу встановлення пам’ятника Небесній Сотні. Таке враження, що архітектор міста вас не чує.
-У п’ятницю, 23 вересня, відбудеться засідання громадської ради, яка обговорить це питання. Бажано, щоб преса була присутньою. Свою думку щодо головного архітектора я вже висловлював.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі