«Містер ОНМУ-2019» займається хореографією і мріє будувати кораблі

Публікації

Владислав Ткачук із Овадного, студент Одеського національного морського університету,навчається на відмінно та працює над собою, щоб досягти поставлених цілей.
Владислав Ткачук, закінчуючи 11-ий клас Оваднівської школи, вже знав, у якому місті здобуватиме вищу освіту. З першого погляду його зачарувала Одеса. Саме там залишилася жити його сестра Антоніна після того, як закінчила Одеський національний університет імені І.І. Мечникова. Варто було хлопцеві лише приїхати до неї у гості, прогулятися набережною, побачити море, почути його шум, як він зрозумів, що для його романтичної натури морське узбережжя – ідеальне місце, де спокійно й комфортно… Йому подобається знаходитися біля моря і просто вдивлятися у його безмежність. Владислав каже, що Одеса – місто, де вирує життя, де людно й гамірно, де багато цікавих розваг для молоді та безліч можливостей реалізуватися. І він вирішив здобувати фах в одному з вишів саме цього міста, хоча друзі радили їхати навчатися у Львів.
Рідні вибір хлопця підтримали, й Влад вступив у Одеський національний морський університет (ОНМУ). Обрав спеціальність суднобудування.
– Чесно кажучи, коли обирав цей факультет, була думка згодом перевестися на інший: судноводіння або судномеханічний. Згодом я зрозумів, що не помилився з вибором. Ця професія не з легких, вимагає досконалих знань фізики, математики, креслення. Але, без сумніву, вона дуже цікава, – розповідає юнак. – Звісно, хотілося б, щоб суднобудівних підприємств було більше в нашій країні й ця галузь активно розвивалася, але реальність така, що все ж лідерами з будівництва морського транспорту наразі є Східна Азія, Європа, Америка. Не може не тішити те, що у студентів нашого навчального закладу є можливість проходити практику за кордоном й переймати досвід в іноземних спеціалістів, тим самим ставати більш обізнаними. Вважаю, що можливостей для реалізації у цій професії – чимало.
Владислав Ткачук навчається із задоволенням. За рівнем знань він на першому місці в групі. Почав отримувати підвищену стипендію.
– Коли мене запитують, чи легко дається навчання, я завжди відповідаю: «Вчитися не важко, якщо вчитися», – каже хлопець. – Я дійсно хочу отримати знання, аби згодом їх застосовувати у роботі.
Студентське життя не складається лише із навчання, воно досить насичене різноманітними подіями, дарує нові знайомства. Це час, коли молоді люди активно пробують щось нове для себе, а також розвиваються у тих напрямках, що їм до вподоби. Ще навчаючись у школі, Владислав активно брав участь у різноманітних святкових та урочистих заходах, що проводилися в освітньому закладі. А ще він неодноразово був ведучим звітних концертів, що проходили у районному будинку культури. На сцені хлопець, наче риба у воді.
– Я люблю виходити на сцену, люблю увагу публіки, – каже юнак. – Звичайно, бувають і хвилювання, і страх, але все минає, коли починається виступ. От тоді вдається отримати задоволення від справи, якою займаєшся.
Владислав любить співати й танцювати. З січня він долучився до університетської команди «BVCREW», що сформувалася на початку навчального року.
– Двоє студентів-першокурсників ОНМУ, які впродовж кількох років серйозно займалися танцями, зібрали команду тих, хто хотів би вільний від навчання час присвятити хореографії. Вони готують цікаві номери, які згодом виконують на різноманітних заходах в університеті. Запросили й мене приєднатися до команди. Хоч я ніколи раніше танцями не займався, вирішив спробувати і мені сподобалося, – розповідає хлопець. – Ми на огляд публіки представили вже кілька танцювальних композицій.
Перший курс для Влада мав яскраве закінчення. Він був учасником конкурсу «Міс і Містер ОНМУ» й здобув перемогу серед юнаків, залишивши позаду 7 суперників.
– Конкурс провели на досить високому рівнів одному з найкращих клубів Одеси, який є партнером конкурсу «Міс і Містер Одеси». У журі були спонсори дійства, – розповідає юнак. – Підготовка до нього тривала протягом двох місяців. Учасники невтомно тренувалися до пізнього вечора. Бувало, репетиції, які інколи ми проводили в гуртожитку, затягувалися й до двадцять третьої години. Я до участі в конкурсі поставився серйозно, багато працював над собою. Пригадую, що перед виходом на сцену дуже хвилювався, але зміг зібратися, гідно себе представити й отримати перемогу.
«Містера ОНМУ-2019» Владислава Ткачука та дівчину, що здобула титул«Міс ОНМУ-2019», нагородили путівкою в автобусний тур Італією за маршрутом Відень-Венеція-Мілан-озеро Комо. І саме сьогодні вони їдуть знайомитися з цією дивовижною та романтичною країною. Також Влад отримав знижку 30% в одну із стоматологічних клінік Одеси. Усіх конкурсантів нагородили «спільними» подарунками, такими як відвідування кінотеатру, боулінг-клубу, бані.
Влад зізнається, що з перемогою його вітали університетські друзі, найближчі люди. А коли він приїхав на канікули додому, то й односельці. Уже майже місяць хлопець - в Овадному. Каже, відчуває неабиякий контраст: тут все рідне, тихе й спокійне, там – нове, невідоме й гамірне.
Валентина Тиненська, с.Овадне
Конкурс журналістських матеріалів «Дій активно, живи позитивно!» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом.

Розділ новин: 

Коментарі