Міська громадська рада дієво взялася за справи

Після тижневої паузи , яка була спричинена відсутністю належної підготовки попереднього засідання, 19 квітня знову зібралися члени міської громадської ради. Передусім всі присутні від імені патріотичної громади міста вибачилися перед батьком загиблого героя АТО Віктора Хмелецького у зв’язку з тим, що жителі вулиці Поліської Січі відмовилися від перейменування вулиці іменем офіцера. Після цього громадська рада скрупульозно обговорила положення і регламент організації, врахувала всі поправки і зауваження. Слід зазначити, що деякі з поправок важливого значення не мали. Згідно із прийнятим положенням, на засіданні громадської ради можуть бути присутні представники організацій за попереднім узгодженням з головою ради, але брати участь в обговоренні питань запрошені мають право лише за певними домовленостями.
Щодо плану роботи на квартал, то у травні громадська рада вивчатиме питання про ситуацію з незакінченим будинком для військовослужбовців на вулиці Академіка Глушкова, а також опрацює звернення до міськвиконкому щодо наведення порядку із самовільним паркуванням у центральній частині міста. Насиченим буде червень. Члени громадської ради розглядатимуть проблему криміногенної ситуації в місті з огляду на скорочення кількості дільничних інспекторів, питання про створення гаражного кооперативу на вулиці Академіка Глушкова і облаштування пішохідних переходів. Під постійним наглядом членів громадської ради перебуває питання про виділення земельних ділянок для учасників АТО та екологічна ситуація в місті, яка вимагає покращення.
Серйозним і водночас зворушливим є питання про присвоєння одній з вулиць міста назви Воїнів 51-ої бригади. Як було зауважено, бригада пройшла великий історичний шлях, народившись у 1919 році під командуванням маршала Блюхера. А тому слово «воїни» узагальнює всіх солдатів і офіцерів, які в різні часи служили у військовому з’єднанні і захищали рідну землю від ворога. Однак остаточне рішення може бути прийняте лише після вивчення думки громади, не раніше 4-го кварталу.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі