Методичний день клубних працівників району «Слово і пісня душу окриляють»

Минулої суботи у Володимир-Волинському районному будинку культури відбувся методичний день клубних працівників району, на який були запрошені й бібліотечні працівники. Розпочав його завідувач сектору культури та туризму Роман Віслобоков. У своєму виступі він закликав сільських працівників до спів-праці, професійного підходу до творчої роботи. Директор районного будинку культури Людмила Оцалюк зробила аналіз проведених районних оглядів-конкурсів, звернула увагу працівників культури на необхідність проведення таких заходів, подякувала керівникам клубних установ та БК сіл Стенжаричі, Хобултова, П’ятидні, Лудин за організацію проведення кущового огляду-конкурсу вокальних колективів, який проходив у цих закладах.
Методичний день продовжився святковим концертом, у якому взяли участь кращі вокальні колективи району: вокальна група БК с.Березовичі (Світлана Тєрьохіна), яка відкрила своїм виступом районний захід. Програму продовжили вокальні колективи БК с.Суходоли (Тетяна Гукало), БК с.Льотниче (Людмила Гендис), БК с.П’ятидні (Надія Войтичук), клубу с.Верба (Світлана Сульжук), БК с.Свійчів (Віталій Дубинчук), БК с.Лудин (Олена Паюк), БК с.Стенжаричі (Раїса Киричук), БК с.Овадне (Микола Величко), БК с.Зимне (Валентина Гонтарук). У святковій програмі взяли участь також дитячі вокальні колективи БК с.Льотниче (Людмила Гендис), клубу с.Поничів (Віра Джус), клубу с.Володимирівка (Наталія Сидорук), БК с. Лудин (Олена Паюк) та БК м.Устилуг (Світлана Пустова).
Приємно, що у святі взяли участь кращі аматорські театральні колективи клубних установ сіл Микитичі, Красностав, Залужжя та Рогожани.
По закінченню заходу компетентне журі нагородило кращі вокальні та театральні колективи дипломами, подяками та цінними подарунками. Директор районного будинку культури Людмила Оцалюк подякувала усім учасникам та керівникам за роботу і участь в районному заході, щирі слова вдячності висловила головам Стенжаричівської, Микитичівської, Березовичівської, Красноставської, Лудинської сільських рад за підтримку та допомогу клубним працівникам.
На закінчення свята настав хвилюючий і приємний момент нагородження переможців. Хочеться зазначити, що усі колективи заслуговують на подяку, та все-таки кожна нагорода знайшла свого переможця. Третє місце вибороли вокальні колективи БК сіл Зимне та Овадне, друге місце отримали колективи БК с.Лудин та Стенжаричі, перше місце здобули колективи БК с.Березовичі та БК с.Суходоли. Найвищу нагороду переможця «Гран-прі» отримав вокальний колектив клубу с.Верба. Серед дитячих колективів третє місце отримали вокальні групи клубу с.Володимирівка та БК с.Лудин, друге місце дісталося колективу клубу с.Поничів, перше місце розділили колективи БК м.Устилуг та БК с.Льотниче.
Не залишились без нагород і театральні колективи. Серед дитячих перше місце здобув колектив БК с.Красностав (керівник Наталія Селещук), друге – отримав колектив клубу с.Залужжя (керівник Галина Геріян). Дорослі театральні колективи клубу с.Микитичі та БК с.Рогожани розділили між собою перше почесне місце.
Свято завершилось на хорошій творчій ноті, надихаючи працівників культури на нові творчі злети та перемоги.
Тетяна Гуз, методист Володимир-Волинського РБК

Розділ новин: 

Коментарі