Мешканець Володимира постане перед судом за торгівлю людьми

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вербування й переміщення 27-річним мешканцем Володимира-Волинського 9 людей в Республіку Білорусь задля їхньої трудової експлуатації.
Упродовж 2016р. молодик підшуковував на Волині чоловіків, які перебували в уразливому стані, не мали роботи та постійного заробітку, обіцяв їм хороші умови праці на підприємстві в одному з районів Мінської області та переміщав у сусідню державу. Там люди потрапляли в трудове рабство й змушені були, проживаючи в нелюдських умовах, у будь-яку погоду, цілодобово, без вихідних, без належного харчування, не залежно від стану здоров’я випасати та доглядати корів. У разі непокори їм погрожували й били, не даючи можливості повернутися на Батьківщину, а їхній заробіток привласнював обвинувачений.
Під час вчинення цих кримінальних правопорушень молодик в Україні був засуджений за умисне тяжке тілесне ушкодження та хуліганство до 5 років позбавлення волі, проте звільнений від відбуття призначеного покарання зі встановленням 3-річного випробувального строку. Тепер же його судитимуть за торгівлю людьми (ч.2 ст.149 КК України). Суд врахує, що він вчинив злочин щодо особи похилого віку, особи з інвалідністю, особи з психічним розладом та вадами розумового розвитку. За санкцією статті передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі