Меморіальні дошки на честь загиблих Героїв відкрили у селі П’ятидні

».
Володимир Крохмаль із с. П’ятидні Володимир-Волинського р-ну був у складі екіпажу українського танка Т-64БМ. 18-го червня біля с. Станиця Луганської області український танк підбили терористи. Екіпаж, опинившись в безпорадній ситуації, підірвав себе, бо не захотів здаватися в полон і дарувати «ватникам» Т-64БМ. Підірвали себе разом з танком ручними гранатами.
Олексій Мельничук народився 1-го травня 1939-го року у с.П’ятидні. Закінчив місцеву семирічну школу та Володимир-Волинське ВПУ №8. Працював трактористом. В армію був призваний у 1957-му році. Залишився на надстрокову службу. Закінчив військове командне училище.
У Республіці Афганістан ніс службу із грудня 1979-го у званні майора, був начальником розвідки 149-го Гвардійського мотострілкового полку. З травня 1980-го – старший помічник начальника оперативного відділу 201-ї мотострілкової дивізії.
Загинув у бою 21-го травня 1980-го року. нагороджений 2-ма орденами та 6-ма медалями. Похований у рідному селі П’ятидні.
На відкритті пам’ятних дощок були присутні сестра майора Мельничука та мати Володимира Крохмаля, очільники району та депутати обласної ради – Валерій Діброва та районної ради Віктор Хиць.
Під час урочистого мітингу, що супроводжував даний захід, подяками районної влади за активну громадську позицію, патріотизм, захист незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України були відзначені мешканці П’ятиднівської сільської ради Дмитро Дудко, Василь Давидюк, Сергій Євтошук, Олександр Корнилевич, Іван Ляшук, Олександр Мажула, Артем Носальський, Роман Шевчук, Олександр Стафічук, Андрій Оніщук та Володимир Назарук.

Розділ новин: 

Коментарі