Медицина і освіта міста потребують фінансової підтримки

Питання освоєння коштів було першочерговим на нараді міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулась 4 жовтня. Міський голова Петро Саганюк оголосив, що у п’ятницю, 7 жовтня, відбудеться нарада всіх керівників установ міста, а також замовників і підрядників, на якій розглядатиметься питання освоєння коштів. Заступник міського голови Лариса Кулікова нагадала, що в неділю, 9 жовтня, проводитиметься гастрономічний фестиваль «Смаковиця», а урочистості до Дня захисника Вітчизни заплановані на 13 жовтня.
На традиційній зустрічі з представниками місцевих ЗМІ Петро Саганюк відповів на питання журналістів.
-Відкрили проїзд на вулиці Ковельській. Чи задоволені Ви ремонтом?
-Чесно кажучи, думав, що буде гірше. Але в цілому нормально. Бордюри зроблені добре. Керівництво «Аміли» віднеслось відповідально до зауваження народного депутата Ігоря Гузя.
-Як Ви розцінюєте готовність комунальних служб до зими?
-Готовність на 100%. Відремонтували котельні, потрібно зробити перевірку, прокачку. «Теплокомуненерго» покриває свої борги.
-Читачі цікавляться Вашою думкою з приводу того, чи мають право на безплатне придбання твердого палива ті особи, у яких котли і на газ, і на дрова?
-Лише в тому випадку, якщо мають відповідні пільги. Все має свої межі. Не хочу ображати атовців, але неприємно, коли людина має квартиру, яка опалюється газом, і ще претендує на дрова.
-Минув третій квартал року. Які підсумки?
-Кошти освоєні більше як на 70%. На 70% оплачені та виконані роботи. В першу чергу підганяємо ті, які залежать від погодних умов.
-Бюджет перевиконано. Це дає можливості для вкладення зекономлених коштів на виконання інших робіт?
-Бюджет виконано на 107%, але навряд чи кошти підуть на інші ділянки робіт. Медицина і освіта міста потребують фінансової підтримки. Швидше за все, кошти віддамо їм.
-Відомо, що виготовлено керамічні фотографії загиблих атовців.
-Так, ми замовили. Погоджено це питання з родинами, вже готові фото також їм покажемо. Можливо, будуть зауваження. Хочемо ці фотографії освятити на День захисника Вітчизни.
-Ви хочете перевірити ціни на овочі на ринку і їхню закладку в меню у шкільних їдальнях. Яка причина такого рішення?
- Ми заплатили за харчування дітей майже 300 тисяч. Це виходить за певні рамки. Хочемо перевірити, чи ціни, закладені в меню, не перевищують закупівельних. Наживатися на дітях ми не дозволимо.
-Ваше враження від фестивалю «Український коровай-сузір’я».
-Усе сподобалося. Все було гарно. Я думаю, що нам пора навчитися поважати один одного, припинити чвари, адже у нас одна країна, одна земля.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі