Маємо ще одного передплатника з виграшем!

Передплатниця нашої газети із с.Ласків Галина Ланець отримала від редакції виграш – набір для спецій і салатниці. Жінка читає «Місто вечірнє» з часу самого заснування газети. Каже, що найбільше звертає увагу на новини з району, а ще любить читати корисну інформацію з городництва. Галина Іванівна займається рукоділлям і любить в’язати. Колись з-під її рук виходили цілі костюми із пряжі. Зараз пенсіонерка в’яже для своїх онуків. А їх у неї шестеро. П’ятеро дівчаток: Дана, Дарина, Віталіна, Евеліна, Настя і один хлопчик – Олексій. Двоє онуків – це діти сина Віталія, а чотирьох мамі подарувала дочка Ольга, яка в газеті передусім спостерігає за дитячим конкурсом «Малі і юні: українці!».
За минулий тиждень до наших передплатників приєдналися Любов Манько (с.Білин), Ніна Конопчук (с.Турівка), Василь Подзізей (с.Овадне), Віталій Федорець (с.Охнівка).
Шановні читачі! Передплата на газету «Місто вечірнє» триває. Нагадаємо, що у вас ще залишається шанс взяти участь у розіграші* цінних призів. Для цього вам потрібно виписати газету на рік і копію квитанції надіслати в редакцію.
Під словами «розіграш»*, «виграш»* мається на увазі придбання товарів за акційними цінами.

Розділ новин: 

Коментарі