Материнське щастя, скроплене вдовиними сльозами

Сонячний суботній день. Яскраве проміння осяює подвір’я пологового будинку. Зустрічати породіллю приїхали на декількох машинах, прикрашених повітряними кульками. Здавалось, абсолютно щасливі молоді люди з дітлахами підіймаються сходами. Все так прекрасно, ось тільки молоді жінки ховають сум в очах. Надія та Ігор Упорови так чекали цього дня, коли їхня сім’я мала поповнитися ще однією дитиною.
Друзі, куми, сусіди, приїхали забирати додому Надію з народженою донечкою. Немає тільки тата Ігоря, якому вже ніколи не доведеться обійняти свою крихітку, бо за три дні до того у вічні холодні обійми його прийняла волинська земля. Він заплатив своїм життям за те, щоб в Україні настав мир, щоб його донечки росли під мирним небом.
Молода мама виносить на руках маленьке щастя, загорнуте у білосніжний конверт, до неї горнеться старша донечка Юлечка. Вона міцно-міцно притуляється до мами, схиляє голівоньку на її плече. Привітання, поцілунки… Але присутні розуміють, який гіркий присмак має це свято.
Підтримати матеріально і добрим словом породіллю прийшли представники ВО «Рада Майдану», депутати міської ради Віра Чайковська-Тарликова і Сергій Коба. Вони передали молодій мамі кошти, зібрані активістами. Немовлятко ж отримало сорочечку, вишиту членкинею «Союзу українок» майстринею Надією Дмитрук, яка теж прийшла привітати і підтримати Надію Упорову.
«Ігоря Упорова усі ми вважаємо справжнім героєм, який боровся за волю України, її світле майбутнє. Гідний син українського народу поклав голову за мир на нашій землі. Обов’язком нашим є підтримати у біді його сім’ю, отож, “Рада Майдану” і надалі опікуватиметься Надією і їхніми донечками», - зі сльозами на очах пообіцяла Віра Анатоліївна.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі