Мальоване диво Ольги Русінчук

Мальоване диво Ольги Русінчук
Мальоване диво Ольги Русінчук

Наш волинський край здавна був багатим на талановитих людей. Такою здібною художницею є Ольга Русінчук із Нововолинська. В історичному музеї імені Омеляна Дверницького розгорнуто виставку її живописних робіт. Пані Ольга дуже приємна людина, творча особистість. Талант до малювання молода жінка розвивала у собі сама, вона не має особливої мистецької освіти. У 2021 році у Нововолинському історичному музеї презентувалися дві її виставки « Світло моєї зорі» і «Contraspemspero».
Нещодавно у Володимирському історичному музеї презентували її виставку «Валява», що означає збірка різних робіт.
На роботах представлені різні теми, особливо поширеною є морська тематика, море – це справжня стихія, яку художниця любить зображувати на своїх роботах, ці картини сяють найрізноманітнішими барвами і відтінками. Також оригінальною є природа на картинах пані Ольги – зображення квітів, дерев, комах, сільських краєвидів. Окрема тема – це міські пейзажі великих міст, зокрема, Львова. 
24 серпня 2022 року художниця організувала концерт-аукціон у Туреччині, зібрані кошти були передані для підтримки українських дітей-сиріт, також майстриня підтримувала українських жінок, чоловіки яких загинули на війні.
У 2024 році Ольга Русінчук була нагороджена стипендією Президента України як молодий митець. У всьому молоду майстриню підтримує її чоловік Богдан, діти і рідні, адже вона вкладає у кожну з картин частинку своєї душі.
На відкритті виставки були присутні студенти, з вітальним словом звернулася до художниці головний спеціаліст відділу культури  Любов Нестерук гості музею.
Виставка буде відкрита для огляду до  16 червня, тож кожен зможе насолодитися мистецтвом самобутньої майстрині, коли завітає до музею

Розділ новин: 

Коментарі