Маленький Марк благає небайдужих людей допомогти його дідусеві стати здоровим

Днями стало відомо про те, що заступник директора СОКу «Шахтар», керівник Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” міста гірників Валентин Бортнічук потребує термінової заміни тазобедренного суглоба і просить у небайдужих фінансової підтримки.
- Нещодавно мені зробили операцію, замінивши один суглоб, у дуже хорошій шведсько-українській клініці «Angelholm» у Чернівцях. Операція обійшлася нам у чималу суму - 5380 доларів США. Кошти на неї вдалося зібрати самим, допомогли сини, один із яких мешкає у Львові, а другий – трохи грає в футбол у Польщі. Тепер проходжу реабілітацію. Та з’ясувалося, що однієї операції мало, потрібно міняти ще один суглоб. Наступну операцію робитимуть через три місяці. І зібрати за такий короткий термін велику й непідйомну для нашої родини суму самостійно ми вже не зможемо Самому мені було якось ніяково звертатися по допомогу до людей, але, дізнавшись про мою біду, це зробили мої вихованці, - розповідає Валентин Іванович.
До слова: Валентин Бортнійчук більше 20 років пропрацював у системі фізкультури і спорту, виховав не одне покоління переможців і чемпіонів різноманітних спортивних турнірів і змагань усіх рівнів. По сумісництву він також тренує команду ФК «Шахтар». У нього є маленький онук Марк, який обожнює свого дідуся і дуже хоче бачити його міцним і здоровим. Звертаються до небайдужих людей і милосердно просять допомогти своєму наставникові і тренеру вихованці Будинку спорту.
Допомогти Валентинові Бортнічуку можна, переказавши кошти на картку «ПртиватБанку» № 5168 7427 0298 8399 Бортнічук Валентин Іванович, тел. 097-330-87-09.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі