Магазин «Кралечка» - місце, де клієнта розуміють і дбають про нього

Нікого вже не здивуєш магазином жіночого одягу. Вони зараз на кожному кроці, проте товар у більшості одноманітний. Все ж у Володимирі-Волинському можна віднайти щось особливе. Нестандартний для нашого міста магазин «Кралечка» вражає не тільки багатим асортиментом на будь-який вік і гаманець, а ще й іншими чинниками. Коли злагода і гармонія в колективі, додається затишку, і покупці це відчувають. Консультанти Ольга та Наталія дружать і в позаробочий час, тому атмосфера у «Кралечці» панує дружня. Самі ж жінки називають ці стосунки класними, бо знайомі вже давно.
-Клієнти у нас постійні, люблять ходити в наш магазин. Кожного знаємо в обличчя, розуміємо, що людина хоче і що їй підібрати. Вибрати є з чого, оскільки товар оновлюється щотижня, а то й два рази на тиждень. Стараємось догоджати, аби не втрачати клієнтів, бо конкуренція шалена, - ділиться Ольга.
-Як працюєте над дизайном і затишком у магазині?
-Стильно одягаємо манекени. Зробили навіть цікаву ялинку. Такої ви точно ніде не побачите!
-На людей з яким рівнем заробітку розрахована ваша цінова політика?
-Є клієнти, які дешевого не хочуть, бажають краще і дорожче. Люди вважають, якщо вони прийшли в магазин, то і ціни, і якість там мають бути відповідні.
-Як перевіряєте якість речей?
-Дотримуємось ДСТУ, а що браковане – повертаємо.
Ольга продемонструвала висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи для одягу.
-Яка вікова категорія покупців переважає у вашому магазині?
-До нас приходять і підлітки, і старші жінки, розміри і фасони є для всіх. Можемо порадувати великим асортиментом брюк, джинсів, спідниць, верхнього одягу. Для святкового образу скомбінуємо вам сукню, прикраси, сумочку й туфельки, аби ви виглядали чарівно, - розповідає Наталія.
-Як дієте у конфліктних ситуаціях з клієнтами, і чи такі взагалі бувають?
-Покупці в нас хороші, тому якихось форс-мажорів не виникає. Буває таке, що не підійшли розмір, фасон або ціна і людина хоче повернути куплену річ. У таких ситуаціях ми без проблем обмінюємо або повертаємо кошти. Наш директор ставиться до цього з розумінням. Робимо все для того, аби до нас поверталися знову і знову, - відповідають консультанти.
Тішить, що у нашому місті є такі затишні магазини з приємними консультантами. Тут завжди раді підібрати вам щось до смаку. Бажаємо «Кралечці» розвитку, затишку та хороших клієнтів. Усіх модниць запрошуємо до цього особливого магазину.
Дарія Михайлова, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі