Льотничівський навчально-виховний комплекс - один із кращих в області

Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський
Навчально-виховний комплекс ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садочок села Льотничого з кожним роком скликає у свої стіни все більше вихованців. І це не випадково: батьки з радістю довіряють своїх дітей педагогам, які є справжніми професіоналами.
Не без участі директора Надії Василівни Кревської НВК села Льотничого став одним із кращих не лише в районі, а й в області. Керівник навчального закладу як депутат районної ради у своїй передвиборчій програмі чітко зазначила: добудувати дитячий садочок при школі, здійснити заміну котлів і теплотраси, купити шкільний автобус, який би довозив дітей з Когильного, Поничева і району цегельного заводу. Ці завдання поступово вдалося втілити в життя.
-На даний момент майже завершено добудову дитсадка при навчально-виховному комплексі за рахунок коштів, що надійшли з обласного бюджету, проводяться роботи з умеблювання приміщень. У зв’язку з не вирішеним до кінця газовим питанням у країні, поквапилися також із встановленням двох твердопаливних котлів, придбаних силами району, – розповідає Надія Василівна.
Унікальністю Льотничівського НВК є те, що ще у 2004 році школі було надано статус експериментального навчального закладу. Так у грудні відбудеться підсумок десятирічного експерименту, що носить назву «Інтеграція змісту гуманітарної освіти на засадах українознавства». Основна його суть зводиться до того, що поряд із предметами державного компоненту діти в перших-четвертих класах навчаються за програмою «Світ малого українця», вивчаючи комплекс додаткових дисциплін, таких як «Світовид», «Я і Україна», «Українська казка» й «Живе слово». Переймаючи зарубіжний досвід методики навчально-виховного процесу на засадах поглибленого вивчення свого, рідного, педагоги виховують малих українців уже з перших років навчання у початковій школі поважати й любити Батьківщину, плекають високий патріотичний дух.
Крім того, у 2014-2015 навчальному році дирекція Льотничівського НВК планує запустити ще й експеримент зі здорового способу життя, але вже на обласному рівні.

Розділ новин: 

Коментарі