Лілія Пашкуда з Білина виграла смартфон

Публікації

Як повідомлялося, серед передплатників нашого видання на друге півріччя 2018 року редакція провела розіграш призів. Отже, окрім Юлії Камінної з Сельця, удача посміхнулася Лілії Пашкуді – жительці с. Білин, яка також в якості призу виграла смартфон «Моторола ХТ 1750 (Мото С)».
Лілія Петрівна передплачує газету «Місто вечірнє» 10 років і вже зробила передплату на весь 2019-ий.
-Вибір обумовлений тим, що ваш тижневик цікавий. Люблю читати новини, життєві історії, гороскоп, беру собі на замітку нові рецепти страв і залюбки розгадую кросворди, - ділиться наша передплатниця.
Пані Лілія разом з чоловіком Віктором Миколайовичем виростила двох дітей. Донька Вікторія вже заміжня, проживає з сім’єю в Овадному та виховує трирічного сина Ярославчика. А син подружжя Пашкуд Олександр мешкає разом з батьками у Білині.
Вся родина наших читачів працьовита. Лілія Петрівна працює продавцем у сільському магазині, а чоловік з сином – водії у ТзОВ «Прогрес». Додає турбот і домашнє господарство. А от на дозвіллі всі люблять читати газети, тож сім’я, окрім «Міста вечірнього», передплачує «Вісник», «Волинь», «Факти», «Сім’ю і дім» і завжди в курсі, що відбувається довкола. Стане у нагоді й новенький смартфон. Вітаємо!
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район
* - під виграшем розуміється придбання за 1 гривню.

Розділ новин: 

Коментарі