Ліцеїстка із села Заболотці вступила до однієї із шкіл Великої Британії

Ліцеїстка із села Заболотці вступила до однієї із шкіл Великої Британії
Ліцеїстка із села Заболотці вступила до однієї із шкіл Великої Британії

Учениця 11-В класу Нововолинського наукового ліцею Вікторія Матвіюк вступила до однієї з найкращих приватних шкіл Великої Британії – «West Buckland». Здобула грант на освіту, який цілком покриє навчання, проживання та харчування.
 «Уже з вересня наша випускниця стане студенткою West Buckland, і ми не сумніваємося, що талановита дівчина буде гордістю престижного закладу. Віка вступила до Нововолинського наукового ліцею після 9 класу, до цього навчалася у невеличкому селі Заболотці Литовезької громади. 
Ще в молодших класах школи проявила себе як наполеглива, старанна, працьовита та обдарована учениця. Вона активно брала участь і перемагала в олімпіадах та конкурсах у других і третіх етапах. При цьому дівчина є першою помічницею мами по господарству, адже живуть вони в селі. В родині, крім Віки, є ще п’ятеро дівчаток і хлопчик. 
 Ми дуже раді, що саме наш заклад дав можливість Вікторії ще більше проявити свої таланти, поглибити знання з багатьох предметів, стати справжньою зіркою і прикладом не тільки для молодших сестричок і братика, а й для ліцеїстів! Переконані, що такі діти – майбутнє нашої України. Дякуємо батькам за талановиту донечку і віримо, що всі досягнення Вікторії попереду!» – пишуть на сторінці навчального закладу у фейсбуці.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: