Куди звертатися, якщо учасник антитерористичної операції не виходить на зв’язок?

Тривогою оповиті наші серця. Щодня хвилюємося й переживаємо за долю рідних та близьких, які воюють сьогодні на сході України. Що ж робити, коли боєць не виходить на зв’язок чи потрапив у полон, куди звертатися, аби дізнатись про долю рідної людини?
Як повідомив секретар міської ради, заступник Володимир-Волинського міського голови Олег Свідерській, перш за все, аби дізнатися про долю військовослужбовця потрібно звернутися в Центр звільнення полонених за номерами телефонів: 063-888-40-40, 095-628-00-08, 097-070-70-14. Повідомити прізвище, ім’я, по батькові бійця; число, місяць і рік народження; військове звання, посаду, підрозділ, де служить; коли і де останній раз виходив на зв’язок; розповісти про те, ким ви приходитесь йому і залишити свій контактний телефон. Якщо в базі даних існує інформація про людину, яку розшукуєте, її вам повідомлять. Якщо ж жодних даних немає, потрібно звернутися в місцеве відділення Служби безпеки України (мати паспорт) і написати заяву про те, що втрачено зв’язок з військовослужбовцем.
Якщо ви розшукуєте мобілізовану особу, за інформацією можна звернутися у Володимир-Волинський об’єднаний військовий комісаріат за номером 2-16-60.
Коли ж втратився зв’язок з кадровим військовим або контрактником потрібно звернутися у військову частину. У в/ч А2331 достовірну інформацію можна дізнатися за телефоном 2-48-91, у в/ч А3866 – звернутися до командира Євгена Золочевського.
Крім того, відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників антитерористичної операції. За номером (044) 255-69-55 щоденно з 8 до 20 години консультанти надають інформацію про солдатів, які захищають Батьківщину в зоні АТО.
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі