Куди зник пам’ятник князю Володимиру із «Слов’янського» парку?

Двадцять першого липня міський голова Петро Саганюк провів щовівторкову оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній міський голова наголосив на проблемі, яка виникає із влаштуванням дітей, які проживають у районі, у дошкільні заклади міста. Суть у тому, що на дітей з району кошти ідуть у районний бюджет, а при поступленні їх у міський садок витрачаються кошти міського бюджету, до того ж є досить значна перенаповненість дошкільних закладів. Очільник міста зазначив, що район заборгував місту 300 тисяч гривень за відвідування дітьми наших дошкільних закладів. Денне перебування дитини в садку обходиться міському бюджету в 75 гривень Ще однією проблемою, із якою зіткнулося чимало жителів міста, є призначення субсидій. Нарахування відбувається із значною затримкою, що викликає неабияке напруження у людей та складнощі для комунальних служб, незрозумілості при нарахуванні сум до оплати. Ураховуючи це все, Петро Саганюк дав розпорядження відізвати із відпусток працівників управління праці та соціального захисту населення і продовжити тривалість їхнього робочого дня, доки ситуацію не буде врегульовано. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» тепер буде не державним, а міським?
-Заповідник як був державним, так ним і залишиться. Зміна лише у тому, що тепер він фінансуватиметься за рахунок міського бюджету, але це вже буде з наступного бюджетного року.
-Жителі міста непокояться: куди зник пам’ятник Володимиру Великому із парку «Слов’янський»?
-Колона, на якій стоїть пам’ятник, дала тріщину – всередину потрапила вода. Отож, виникла потреба у капітальному ремонті пам’ятника. Роботи будуть завершені до Дня міста.
-На вихідних місцеві активісти намагалися боротися із несанкціонованою торгівлею на ринку та неправильним паркуванням. Як ставитеся до їхньої ініціативи?
-У нас на ринку справді існують проблеми. Несанкціонована торгівля, зокрема, валютчиками. Уже не раз ця тема піднімалась, але результату немає. Напевно, чекають коли я особисто почну розганяти. Стосовно паркування – ця проблема є і біля ринку, і не тільки. Існує домовленість, що розвантажування товарів на ринку має завершуватися до 9 ранку, але постачальники їздять так, як їм заманеться. Та й взагалі, люди у нас звикли, що машину треба поставити там, де їм подобається, і ні на що не зважати. У місті близько 20 тисяч машин – так що нереально організувати кожній місце. Мусить бути культура. А те, що є активні люди, які намагаються з цим боротися – звичайно, добре.
-Наближається День міста. Які заходи заплановані?
-День міста відзначимо по-скромному. Передусім маємо завершити ремонтні роботи на Об’їзній, провести ямковий ремонт біля залізничного вокзалу, на Ковельській, у парку «Слов’янському» тощо. На День міста заплановано низку заходів, триває підготовка. Чекаємо на приїзд гостей – делегації з Польщі.
Тетяна Корнійчук,
м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі