Красноставський фольклорний колектив «Джерело» взяв участь у фестивалі «Осінні барви Торчина»

27 вересня, у день православного свята Чесного Хреста, народний аматорський фольклорний колектив «Джерело» БК с.Красностав Володимир-Волинського району (керівник Любов Гудим) на запрошення директора – художнього керівника заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колос» взяв участь у V фестивалі «Осінні барви Торчина», який проходив у смт. Торчин Луцького району. На фестиваль прибули ще тринадцять фольклорних колективів з різних куточків Волинської області. Відкрив захід засновник фестивалю, народний артист України Олександр Огородник. До слова були запрошені представники районної державної адміністрації та районної ради, а також міський голова селища Торчин.
Хорошого настрою та гарних виступів усім колективам побажала директор обласного науково-методичного центру культури Любов Рожнова. Вітальні слова для присутніх на фестивалі звучали з уст й інших поважних гостей, які були запрошені на цей захід.
Розмаїття українських вишиванок, костюмів, яке доповнювалось виступами колективів, створювало неповторну атмосферу фестивалю, дарувало хороший настрій. Репертуар колективів був найрізноманітнішим. У виконанні народного аматорського фольклорного колективу «Джерело» БК с.Красностав Володимир-Волинського району прозвучали повстанські та українські народні пісні. Колектив отримав подяку за участь у фестивалі та сувенір, який їм вручив засновник фестивалю.
Тетяна Гуз, методист Володимир-Волинського РБК

Розділ новин: 

Коментарі