КРАСА ЖІНКИ – У ВИРАЗІ ЩАСТЯ НА ОБЛИЧЧІ!

Усі ми хочемо бути щасливими. Що таке щастя, і що ж нам робити, щоб стати щасливими?
У вівторок, напередодні першого весняного жіночого свята – 8 Березня, працівники територіального центру соціального обслуговування організували захід. На нього завітали всі бажаючі слухачі Університету третього віку і громадяни, що отримують різні види послуг у терцентрі. Працівники культурно-мистецького центру Катерина Юрчук, Віра Басинець та Микола Чепіль, як завжди, гарно оформили залу.
Розпочала зустріч-розвагу постійна ведуча Оксана Бистричан, яка вміло нанизала невидимі таємничі коралі, почергово поєднуючи підготовлені виступи. Перше слово – чоловікам, нашій гордості і другим половинкам жіноцтва. Заступник міського голови Олег Свідерський та начальник управління соціального захисту населення виконкому міськради Олександр Смикалюк після привітання під оплески присутніх урочисто вручили квіти, грошові премії і грамоти найкращим активісткам Університету третього віку Людмилі Гарбуз, Софії Логвинович та Зінаїді Петровс.
Інструментальний ансамбль «Володимирські музики» під керівництвом Юрія Дачука – справжні професійні знавці своєї справи. Переспівами скрипок, флейти, сопілки, баяна й інших музичних інструментів вони вдало підігріли зал.
Зазвучала музика - і до зали зайшли учасники клубу спортивного танцю «Колорит» під керівництвом Наталії Лис. Вони переплелись у танку, перешикувались і своїми запальними танцями внесли свіжий весняний подих в атмосферу взаєморозуміння. Глядачі підтримували їхній виступ посмішками, а танцюристи старались якнайкраще донести пластикою і мімікою чарівність цього виду мистецтва. Від імені присутніх ведуча висловила подяку і побажання організувати в майбутньому для пенсіонерів майстер-клас з бальних танців.
Далі розлились весняні ріки віршів, співів, гуморесок, ігор…
Несподівано з’явився хлопчик Пустунчик, у якого перевтілився наш улюбленець публіки – начальник відділу культури і туризму виконкому міської ради Дмитро Терьохін. Саме він минулого разу вдало виступив у ролі сучасного Діда Мороза на новорічному святі. Вибрав «співців», пояснив умови розіграшу. Всі спостерігали, переживали, чим могли допомагали, уявляючи себе на місці гравців. Першість у відтворенні дитячої пісеньки «Два веселі гуся» впевнено завоювала Наталія Авдєєнко.
Вихід жінок з оригінальними саморобними квітами став кульмінаційною окрасою урочистості. Представниці прекрасної половини людства розкрили секрет краси. Це вже не просто студентки Університету третього віку факультативу «Арт-релакс». Жінки втілили задум своєї керівниці. Власноруч зробили і продемонстрували квіти з косинок, хусточок, шарфів. Вони оздобили ними свої сукні, костюми, капелюшки, сумки. Вийшли, завмерли в очікуванні музики. Внутрішнє задоволення оживило обличчя. Здавалось, що повітря наповнилося ніжним квітковим ароматом. Під звуки вальсу «моделі» гордовито поплили лебідками по уявному озері у фойє. Перетворились із звичайних мам, дружин, бабусь на нереальних фей. Зінаїда Петровс провела для присутніх екстра-майстер-клас «Трояндова мрія» швидкого виготовлення чудового сувенірного аксесуару ручної роботи, адже квітка – символ краси, ніжності, жіночності. Символ весни. Виступ ще раз підтвердив просту істину: невелика дрібничка, зроблена з любов’ю, може додати чарівності та романтичності. Краса не залежить від віку, від ваги чи комплекції. При будь-якому носику, не залежно від кольору і довжини волосся, краса жінки – у виразі щастя на обличчі.
Кожен рано чи пізно задумується, як стати щасливим і що ж це таке щастя? Чекати, коли воно саме постукає в наші двері? Виступ-привітання директора Галини Борис дав відповідь. Він був коротким, та від самого серця. Вона побажала присутнім бути активними, приходити до нашого територіального центру надання соціальних послуг, жити сьогодні і зараз, не відкладати задумане на завтрашній день. А ще – одвічної краси усім, щастя і здоров’я та «весни на всю голову».
Задоволені глядачі розійшлися по домівках. Кожен прихопив із собою краплини теплої весняної погоди у душі та думку про те, що хоч і кажуть, що світ порятує краса, та врятує її тільки жінка!
Ольга Захарчук, студентка Університету третього віку

Розділ новин: 

Коментарі