Крадіжки у Володимирі

Публікації

11 червня о 22.40 на автостанції у Володимирі в жителя Хотячева вкрали сумку із грошима та особистими речами. Про це наступного дня він повідомив Володимир-Волинський відділ поліції. Правоохоронці з’ясували, що потерпілий перебував на автостанції у нетверезому стані. До нього підійшов невідомий та відібрав сумку. Вкрадене заявник оцінив у 10 тисяч гривень.
4 червня на території міста скоєно дві крадіжки. О 10.53 прийнято повідомлення від мешканки вул. Ак.Глушкова про те, що напередодні вночі із її подвір’я невідомі вкрали 200 кг металобрухту. Правоохоронці знайшли вкрадене неподалік будинку – злодії через велику вагу далеко його не віднесли.
О 22.23 у поліцію заявив працівник магазину «Вопак». 62-річний злодій, якого упіймали, виніс дві консерви печінки тріски та дві палки ковбаси «Московська».
17 червня надійшла заява від 37-річної жительки міста, яка мешкає на вул. Ковельській. Вона повідомила, що у період з 14 по 17 червня із її квартири, шляхом демонтажу замка вхідних дверей, невідомі винесли металевий сейф, в якому зберігалися гроші та цінності на загальну суму 1 мільйон 192 тисячі гривень. Відомості внесені до ЄДРДР. Триває дослідча перевірка.

Розділ новин: 

Коментарі