КП «Полігон» - комунальна організація чи удільне князівство?

Директор КП «Полігон» Олександр Козичко заявив, що поліцейські без дозволу міського голови не можуть відвідувати комунальне підприємство. Інцидент стався після того, як патрульна поліція винесла претензію керівнику КП, щоб він у місячний термін впорядкував дорожні знаки на трасі Н-22. Ось що 28 квітня на своїй сторінці у Фейсбук про це розповів володимирський активіст Тарас Сватко:
«… Чи то свідомо, чи забувши про дану претензію, пан Козичко не усунув жодного вказаного недоліку, цілком проігнорувавши вказівку поліції. Саме тому патрульні і їхали в напрямку до КП, щоб винести постанову пану Козичку, а нас зупинили як свідків і запросили проїхати з ними, бо думали, що, можливо, він не буде згідний і відмовиться від підпису в постанові.
Так і сталося. Коли ми приїхали на КП, директор почав нервувати і відмовився від підпису. Ми вийшли на двір, щоб розписатись в постанові про те, що директор відмовився її підписувати і не згідний з нею, аж тут почалося…
Пан Козичко в ярості вибігає за нами з словами до поліцейських: «Ви чому заїхали на мою територію без дозволу?! Це моя земля! І взагалі, перш ніж їхати сюди, вам треба було запитати дозволу в мера!»
До цих слів я тихенько стояв і мовчав, милуючись роботою поліцейських.
Але слова пана Козичка були явно зайвими в цьому дійстві, і я вирішив йому пояснити, в чиїй власності знаходиться комунальне підприємство. Правда, директор навідріз відмовлявся визнати підприємство власністю громади і говорив, що це власність Петра Даниловича.
Ну і само собою на закінчення вельмишановний директор запитав у нас, чи нам немає більше чим зайнятись, і нахамив, використовуючи при цьому нецензурну лайку. Я попросив його не нервуватись і побажав гарного дня».
Підготувала Анна Коваль, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі