Кошти на пожежну сигналізацію для гуртожитку Володимир-Волинського агротехнічного коледжу проситимуть в області

Публікації

Кошти на пожежну сигналізацію для гуртожитку Володимир-Волинського агротехнічного коледжу проситимуть в області
Кошти на пожежну сигналізацію для гуртожитку Володимир-Волинського агротехнічного коледжу проситимуть в області

Керівництво Володимир-Волинського агротехнічного коледжу сподівається на обласне фінансування, аби встановити систему пожежної сигналізації. Сесія обласної ради має відбутися 11-го лютого. На неї і винесуть дане питання.
Про це БУГу стало відомо після розмови з директором Володимир-Волинського агротехнічного коледжу Олександром Коновалюком.
Нагадаємо, що наприкінці січня керівництву закладу надійшло рішення Восьмого апеляційного адміністративного суду Львова про закриття гуртожитку №5 через відсутність пожежної сигналізації.
На влаштування сигналізації потрібно близько 500 тисяч гривень, а ці гроші закладу потрібні на інші вагоміші потреби, як ремонт даху, який тече та інші поточні потреби. Додаткових коштів на облаштування сигналізації у закладу немає. Їх проситимуть в області.
Як розповів депутат обласної ради Ярослав Матвійчук, питання гуртожитку тимчасово вдалося вирішити. Спільно з обласним управлінням освіти і керівництвом коледжу знайшли порозуміння з державною службою України з питань надзвичайних ситуацій у Волинській області.
“Також я звернувся особисто до голови обласної ради Григорія Недопада щодо виділення повного фінансування на встановлення пожежної сигналізації в студентському гуртожитку. Питання на контролі в голови обласної бюджетної комісії і, надіюся, ближнім часом буде виділене відповідне фінансування шляхом перерозподілу видатків”, – сказав Матвійчук.
Поки що студенти, котрі мешкали в гуртожитку, розповідає Коновалюк, займаються дистанційно. Це плюс в умовах карантину, адже в класах менше людей, проте закриття гуртожитку – проблема.
Директор сподівається, що 11-го лютого будуть виділені кошти з обласного бюджету на сигналізацію. Тоді й буде оголошено тендер.
“Пожежники сказали, що до 12-го квітня їм треба показати договір на виконання робіт. Буде договір, то підрядник відразу повинен буде приступити до виконання робіт”, – сказав директор.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: