«Корупцію на митницях подолають електронні черги», - переконаний Ігор Гузь

У Луцьку за «круглим столом» обговорили запровадження електронної черги на митниці. Ініціювали розмову народний депутат України Ігор Гузь, громадський діяч Володимир Пащенко, розробник сайту, презентація якого відбулася в Києві.
Сайт «Бронювання черги онлайн на митниці» наразі тестують. Ознайомитися з його роботою можна за посиланням www.cherganakordoni.com.
У виборчому окрузі депутата – 2 митних пости, «Устилуг» та «Ягодин». Ігор Гузь зазначив, що для осучаснення роботи митних переходів необхідно змінити цілий комплекс питань: «Перше – це сервісна зона, де просто катастрофа: ні в туалет сходити, ні нормально поїсти. Друге – питання заробітних плат митників, які через оплату праці в розмірі 3,5 – 4 тисячі гривень і беруть ці «винагороди», третє – питання сканерів, які б зменшили час огляду автомобіля. Є й інші ключові моменти, але потрібно спочатку вирішити хоча б ці декілька».
Народний депутат додав, що робота такого онлайн-ресурсу значно спростить перетин кордону та подолає корупцію і хабарництво на пунктах пропуску.
«Ми всі розуміємо, що корупційні схеми досі діють на митних постах. Це велика та навіть дрібна корупція. Працівники митниці інколи штучно створюють черги і, відповідно, з цього мають собі користь. Ситуація на кордоні з Польщею просто критична: довгі черги і хабарі. Треба виправляти цю ситуацію», - зазначив нардеп.
Ігор Гузь резюмував, що разом із розробниками сайту продовжують працювати над втіленням проекту електронної черги у життя.
Прес-служба народного депутата України

Розділ новин: 

Коментарі