Корона переможниці – у студентки Володимир-Волинського педагогічного коледжу Анастасії Тимощук

Восьмого березня, після чотирьох років перерви, у місті відбувся конкурс «Княжна Володимира». У ньому взяли участь 11 претенденток: студентки місцевого педагогічного коледжу та Волинського національного університету Анастасія Тимощук, Іванна Поліщук, Анастасія Лабай, Марта Новосад, Юлія Куриленко, Юлія Кінах, Наталія Ослюк, Аліна Гейко, Лариса Голованець, Олена Калагурська та Оксана Мільчаковська. Їх оцінювали у номінаціях: «Загадковість», «Вишуканість», «Артистичність», «Фотогенічність», «Міс глядацьких симпатій», «Ніжність», «Чарівність», «Оригінальність», «Романтичність», «Граціозність» та головна номінація – «Княжна Володимира-2017». Дівчата демонстрували вечірні та весільні сукні, танцювали український танець та дефілювали у народних костюмах і купальниках. На жаль, через технічні причини глядачі не змогли побачити відеопрезентації конкурсанток, але члени журі запевнили, що в перерві переглянули роботи учасниць. Усі конкурсантки отримали дипломи, квіти та цінні подарунки від організаторів і спонсорів цього святкового дійства, а корона княжни та звання «Княжна Володимира 2017» дістались учасниці, яка виступала під №1, Анастасії Тимощук.
Корону дівчині передала з рук в руки володарка звання «Княжна Володимира 2013» Анна Кондисюк. Ми поспілкувалися із «Княжною Володимира-2017» Анастасією Тимощук.
-Розкажи про себе, звідки ти, де навчаєшся, чи маєш захоплення?
-Я народилася і живу у Володимирі-Волинському, навчаюсь у ВВПК ім.А.Ю.Кримського, дуже люблю танцювати.
-Хто посприяв тому, що ти взяла участь у конкурсі? Чому вирішила позмагатися за звання «Княжни»?
-Взяти участь у цьому конкурсі – моя мрія з 13-ти років. Я не знала, що проводиться набір на «Княжну Володимира-2017», мені про це повідомила сестра і запропонувала взяти участь.
-Розкажи про процес підготовки до конкурсу.
-Цей процес доволі непростий, адже потрібно багато часу проводити на підборах, але разом з тим ми не забували жартувати та сміятись.
-Що найбільше запам’яталося?
-Конкурс для мене промайнув дуже швидко, але попри це кожен момент залишиться незабутнім.
-Який конкурс запам’ятався?
-Напевно, найбільше запам’ятався перший вихід – в українських костюмах, тому що всі дівчата дуже нервували.
-Які конкурси, на твою думку, можна було б ще додати?
-Я вважаю, конкурсів було достатньо для того, щоб журі обрало переможницю.
-Кого вважала найбільшою конкуренткою?
-Для мене кожна конкурсантка була конкуренткою, але водночас і хорошою подругою, адже за час, проведений на репетиціях, ми усі здружилися.
-Чи надіялася на перемогу?
-Чесно кажучи, я не думала, що перемога дістанеться мені, адже кожна конкурсантка була варта цієї корони. Усі дуже старались, щоб виступити гідно.
-Хто найбільше підтримував та переживав за тебе під час конкурсу?
-Найбільше підтримували мене члени сім’ї, особливо мама та сестра, які були зі мною за кулісами і дуже допомагали. У глядацькому залі я мала свою групу підтримки – бабусю, тата та ще одну сестру з подругами.
-Які емоції переживала під час самого конкурсу та нагородження?
-У мене було море емоцій. Під час конкурсу, звичайно, хвилювалася, а вже після того, як я дізналася, що стала «Княжною», дуже зраділа і була щаслива.
-Кому завдячуєш своєю перемогою у конкурсі?
-Вважаю, перемогла завдяки усій своїй родині, особливо вдячна моїй дорогій матусі, яка надзвичайно підтримувала і допомагала мені.
-Які були подарунки?
-Нагороди та подарунки були дуже хороші та якісні, кожна дівчина дійсно гідна звання, яке їй присвоїли.
-Що можеш сказати про конкурс?
-Конкурс дуже сподобався, все проходило добре, злагоджено завдяки організаторам.
-Чи варто такий конкурс проводити й надалі?
-Так, звичайно, адже для дівчат це хороша можливість показати себе та випробувати власні сили.
-Що побажаєш майбутнім конкурсанткам?
-Бажаю безмежного терпіння та витримки, бо вони неабияк знадобляться, а також більше усмішок та радості у їхньому житті.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі