Конфлікт з німецькою делегацією врегульовано

17 травня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Міський голова Петро Саганюк у першу чергу зауважив, що в місті часто трапляються прориви води, які невчасно ліквідовуються, і це викликає невдоволення громадян. Також є потреба підключити Інтернет в палатах для хворих, про що мер міста попросив подбати головного лікаря ТМО Олександра Клачука. Є звернення від жителів вулиці Лівенцова з проханням облаштувати у них дитячий майданчик. Очільник міста звернув увагу на те, що наближається літо, а отже – і початок купального сезону, а тому слід уже подбати про благоустрій міського пляжу, підвезти пісок тощо. В силі залишається пропозиція щодо проекту фонтана.
Заступник міського голови, секретар міської ради Олег Свідерський наголосив, що у місті передбачаються урочисті заходи: 21 травня – День Європи, а 22 травня – вшанування пам’яті загиблих у зоні АТО. Відбудеться зустріч міського голови з матерями та вдовами загиблих і покладання квітів до стели Героїв. Заходи плануються на 11 годину.
Після наради відбувся традиційний брифінг Петра Саганюка для місцевих журналістів.
-Петре Даниловичу, знову загострилося питання про фінансування ВПУ. Деякі сайти стверджують, що міські ради Володимира-Волинського та Нововолинська відмовилися фінансувати профтехучилища.
-Ми не відмовляємося. Нехай люди, що сидять на сайтах, думають, що говорять. Ми будемо фінансувати наше ВПУ. Якщо профтехосвіта не потрібна державі, то потрібна нам. У Володимирі-Волинському проблем з цим немає і не буде. Реформу системи профосвіти потрібно проводити, зокрема у нас є потреба зміцнити матеріально-технічну базу. Ми ще вчимо майбутніх механізаторів на тракторах зразка 1970 року. В нашому ВПУ отримують і аванс, і зарплату.
-На сайті Міністерства оборони повідомлено, що прем’єр-міністр підписав документ про виділення коштів на добудову будинку для військових у нашому місті.
-Офіційного підтвердження ми не маємо. Будівництво передбачено завершити у 2017 році.
-Прокоментуйте, будь ласка, ситуацію щодо звільнення Дмитра Здіховського.
-Я підписав його заяву. Обговорили кандидатури на посаду начальника управління освіти. Є 7 осіб, але поки що всі відмовилися. Проблема родини Здіховських є їхньою внутрішньою, сімейною. Я не захищаю синів Дмитра Андрійовича, але не треба забувати, що Крим – це територія України, а тому не варто поспішати називати людей, які там залишилися, зрадниками. У цій сім’ї обидві невістки – кримчанки. Вони переїздити не хочуть, а руйнувати сім’ю не можна. Дмитро Здіховський прийняв зважене рішення. Він не хоче, щоб спекулювали на його родині. Крім того, у нього проблеми зі здоров’ям.
-Ви заборонили в навчальних закладах збирати кошти з батьків. У деяких школах ця заборона порушується?
-У нас достатньо коштів на потреби освіти. Найбільше коштів – більше мільйона гривень – виділено на ремонт їдальні гімназії. Мільйон гривень витрачено на встановлення енергозберігаючих вікон. Також виділено кошти на придбання обладнання в ДНЗ, на ремонт даху 2-ої школи. На ремонт класів я кошти при теперішніх зарплатах і пенсіях збирати заборонив. Пройшла інформація, ще у 2-й школі цю заборону порушили. Я попросив правоохоронні органи перевірити ці факти. Якщо підтвердяться, директор буде звільнений.
-Вдалося врегулювати конфлікт з німецькою делегацією, який виник на митниці?
-Було непорозуміння, але я зустрічався з усіма службами, з німецькою стороною. Вони спочатку були налаштовані агресивно. Конфлікт з німецькою делегацією врегульовано. Вони не відмовляються від своїх проектів.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі